dr Marzanna Oksiuta

2,1
2,2
2,1
2,4

Lekarz porażka pamiętam jak podczas zabiegu chamsko kazała mi uspokoić dziecko o ile pamiętam wtedy około 2 letnie wijące się z bólu najprawdopodobniej leki znieczulające jeszcze nie działały nie wiedziałam co się dzieje bo szanowna Pani "doktor" nie raczyła nic wytłumaczyć ogólnie zero informacji na temat choroby dziecka traktowanie pogardliwe w życiu tak aroganckiego i bezczelnego lekarza nie spotkałam omijać szerokim łukiem

Najlepsza lekarka jaka w życiu spotkałam ,wspaniała osoba, wybitna specjalistka. Bardzo mi pomogła. Świetnie się zna na tym co robi.

Pani doktor nie tłumaczy nic. Nie rozmawia z pacjentem. Nie podobało mi się to, natomiast jest bardzo dobrym specjalistą.

Zerowy kontakt lekarzem. Nic nie wytłumaczy. Jak się dopytywałam to się tylko denerwowała. Po co chodzimy do lekarza? Popatrzeć jak siedzi zanudzona przed komputerem? Zero kompetencji! Wstyd że takich ludzi zatrudniają ! Prywatna wizyta pięknie wszystko a na NFZ już inna kobieta...

Pani doktor powinna zmienić profesje, a napewno nie leczyć dzieci, z takim chamstwem jeszcze się nigdy nie spotkałam. Pani doktor pracująca za kare, obrażona,że dziecko potrzebuje pomocy, najlepiej brać pieniądze i nie robić nic na dyżurach.

Cała wizyta porażka! Pani doktor zachowywała się jakby za karę musiała pracować, zerowa konwersacja, brak lekarskiej opinii czy diagnozy, dziecko przebadała pobieżnie - moja najgorsza wizyta lekarska szkoda tylko że cierpi na tym dziecko.

Masakra brak slow na temat tej osoby.Zero podejscia do dziecii do rodzica.zero interwenci na zglaszany problem.nie polecam szkoda dzieci

Pani doktor jest świetnym specjalistą z doświadczeniem w tym co robi.Konkretnie i rzeczowo podchodzi do problemu i sytuacji.

Pani doktor jest bezpośrednia, konkretna i ,,nie owija w bawełnę" i według mnie jest to jej zaletą. Uratowała mojej córce oko a nawet powiedziałabym życie wprowadzając u niej leczenie naczyniaka propranololem. Jesteśmy pod Pani doktor opieką już prawie rok i jesteśmy jej wdzięczni za cały ten okres leczenia. Pozdrawiamy serdecznie