lekarz Marzanna Stupieńko

Neonatolog, Pediatra

Bardzo miła i przyjazna Pani Doktor. Świetne podejście do malucha . Polecam z całego serca Dobry lekarz,wszystko spokojnie tłumaczy 🙂

Dobry lekarz,wszystko spokojnie tłumaczy 🙂

Polecam, przemiła lekarka co pomaga a nie odstrasza, dzieci mają zaufanie jak i oczywiście my-rodzice. Przez dłuższy czas leczyła mojego synka i bardzo nam pomogła. Lekarka z prawdziwego zdarzenia, a wizyta publiczna więc nie prywatnie-dba o podopiecznych bez własnych korzyści. Jak miałabym leczyĆ SWOJE dzieCI-to tylko u M. Stupienko!!!

Bardzo dobra lekarka ,miła ,uprzejma, kompetentna. Polecam gorąco!!!

Bardzo dobra lekarka ,miła ,uprzejma, kompetentna.
Polecam gorąco!!!

Przemiła ,wspaniała ,kompetentna lekarka ,wszystko dokładnie tłumaczy,ta lekarka naprawdę ma powołanie do leczenia dzieci ,na dzień dobry na jej twarzy pojawia się uśmiech,dzieci to widzą i czują.Polecam z czystym sumieniem!!!Więcej takich lekarzy!!!