dr n. med. Marzanna Wołk

Neurolog dziecięcy, Neurolog

Teraz jestem już po dwóch spotkaniach i wiem, że faktycznie dr Wołk ma bardzo dobre podejście do dziecka . Ma dużą wiedzę z zakresu leków. Zwróciła mi też uwagę na sprawy spoza neurologii, co okazało się bardzo rozsądne.

Zdecydowałam się do przyjechać z dzieckiem do neurologa, żeby wreszcie napady się skończyły. Z wizyty u doktor Wołk jestem bardzo zadowolona: starannie zbadała , diagnoza i leczenie trafne. Pomogło.

leczymy się już u Doktor i jest coraz lepiej. Bardzo dobra trafna diagnoza i dobrze dobrane leki . już jest lepiej Świetna neurolog. Polecam, Agnieszka

Doktor Wołk to fachowy i troskliwy lekarz. Jest wyrozumiała i ciepła. Starannie bada, dokładnie wyjaśnia, uzgadnia co mamy zrobić. Ratuje życie mojemu dziecku i jest coraz lepiej.

Witam wszystkich. Jesteśmy teraz u p.Wołk i u córci zmieniło się na lepsze. Napadów już nie ma ponad miesiąc. Przedtem dużo nam się zdarzyło. Córcia ma padaczkę. Ma już 8 miesięcy skończone i dopiero teraz mamy z nią kontakt. Według tego co wcześniej na pediatrii stwierdzili to podejrzewają, że problemy mogły mieć podłoże dodatkowe, bo przechodziła cytomegalię, ma reflux (ale nie kwaśny) i pozytywnie reaguje na mleko AR (antyrefluxowe). Ma nadal problem z wagą bo znowu spadła na wadze i nie może się odbić. Poza tym stwierdzono, że ma obniżoną odporność. Miała płyn w płucach. Zrobiono dodatkowe badanie i wykluczyli gruźlicę . Ten płyn w płucach, to po zachłystywaniu się jej, problem synchronizacji połykania z oddychaniem. Potrafi nie spać dwie doby, czasami wtedy przez dobę jest senna, a czasami kilka godzin pośpi i znowu 24 godziny nie śpi. Dodatkowo ze słuchem jest lepiej. Co do oczu to jesteśmy spokojniejsi. Stwierdzono okulistycznie że budowa i reakacja na światło jest ok i zachowana. Wcześniej badanie potencjału widzenia nie wyszło prawidłowe i teraz powtórzone wyszło dobrze. Nasza neurolog skierowała nas jeszcze na rehabilitację, żeby nadrobić ubytki. Dla nas najlepsza wiadomość, że po leczeniu u dr Wołk, to napadów tych co miała to córcia już nie ma od ponad miesiąca.

Pozdrawiam wszystkich. Szczęśliwy jest ten kto ma zdrowe dzieci i nie widział chorych. Pozdro

Cieszę się bardzo, że pojechaliśmy do pani dr Wołk. Wyciągnęła nasze maleństwo z napadów i to już zupełnie. Jeździmy teraz już tylko na kontrole. Za każdym razem - na tych kontrolach też - dr Wołk dokładnie bada i uważnie z nami rozmawia o naszej dzidzi . Gdy o coś pytamy, to dokładnie odpowiada. Wiem, że jesteśmy u dobrego neurologa.

rodzice byli ze mną na badaniach i w sumie to jak na cały rezonans mózgu, pani doktor może spokojnie stwierdzic, że dalej mogę się bawic z kolegami w piaskownicy. A tak się tego bałem ;/

Dobrze ,że się wybraliśmy do pani doktor. bo najpierw to w ogóle nie mogliśmy się zdecydować do kogo pójść. słyszeliśmy dobre opinie o dr Wołk, poszliśmy i potwierdzamy, dobry lekarz.

Byłam u pani doktor z moim 4 miesięcznym synkiem. Zbadała go bardzo dokładnie, wytłumaczyła jakie robic ćwiczenia. Porozmawialiśmy i rozwiała wszystkie moje watpliwosci. Bardzo polecam

Wspaniały fachowiec! Dr Wołk kompleksowo zajęła się moim synkiem, poświęca dużo czasu na dokładne zbadanie dziecka, na wywiad z rodzicami, obserwację dziecka, ma czas na wysłuchanie pytań i udziela wyczerpujących odpowiedzi co chwila upewniając się czy wszystko jest zrozumiałe. Nie ma problemów z wystawieniem skierowań na specjalistyczne badania, czy do ośrodków rehabilitacji. Udziela cennych wskazówek, jest serdeczna i jednocześnie rzeczowa, konkretna. Bada dziecko kompleksowo i słucha rodziców. Dzięki doktor Wołk mamy teraz zdrowe dziecko. Beata i Roman