dr Marzena Budzyńska

Lekarz rodzinny

Pani doktor Marzena:) jest prawdziwym lekarzem z powołania. Patrzy na pacjenta kompleksowo, a nie tylko wybiórczo ze zgłaszaną aktualnie dolegliwością. Parę lat temu zarekomendowała mi doktor koleżanka ze studiów. Zmieniłam wówczas przychodnię i nie żałuję. Takich lekarzy nam potrzeba, a nasz świat byłby lepszy, zdrowszy i weselszy:) Moje koleżanki też są pacjentkami p. doktor. Polecam z całego serca!

Fajna pani doktor. Do mnie jako do pacjenta bardzo konkretna, skupia się na dolegliwościach, drąży temat, nie odsyła z kwitkiem!!! Kobieta z jajem! Wolę konkretną lekarkę niż ciepłe kluchy! Wygląd jak wygląd dość charakterystyczny, ale nie ocenia się książki po okładce! Ja bardzo polecam.

pani doktor spełniała wszystkie moje oczekiwania kompetentna i bardzo uprzejma poświęcała pacjentowi dużo czasu bardzo bardzo polecam

witam bylem dzis pierwszy raz u tej pani ,a mam 36 lat i juz mam "doswiadczenie" z lek.rodzinnymi ,jestem zachwycony :podejsciem , kontaktm i napewno kazdemu bym polecił ta panią

jak miała interes to była milutka, ale wiedzy i kompetencji nie ma...

jak miała interes to była milutka, ale wiedzy i kompetencji nie ma...

zbyt wulgarna wyglądem i ubiorem zbyt długi okres oczekiwania na panią dr. jak gdzieś wyjdzie to przepada jak kamfora

zbyt wulgarna wyglądem i ubiorem
zbyt długi okres oczekiwania na panią dr.
jak gdzieś wyjdzie to przepada jak kamfora

Polecam wszystkim. Kompetentna, z poczuciem humoru, odpowiednim podejściem do pacjenta. O czym świadczą chociażby kolejki w przychodni, gdy p. doktor przyjmuje :-)