Zagorzały katol. Totalnie nie polecam. 40min wizyta, 10min badanie 30min paplania o tym, że nie jestem katolikiem. Odradzam.

Po ostatniej wizycie odniosłam wrażenie, że coś się zmieniło w podejściu do pacjenta - na plus. Pani doktor dokładniej wytłumaczyła mi problemy, które wiazać będa się z przebiegiem choroby u mojego dziecka, na jakie niespodzianki bedę mogła liczyć. Po wcześniejszych "nieudanych" wizytach to ta była zdecydowanie inna, nie czułam sie jak intruz.

Odniosłam wrażenie że pacjent to intruz, któremu nie trzeba nic tłumaczyć, tylko na kartce zapisać stosowne leki, a pacjent przypadkiem niech nie prosi o ponowne wytłumaczenie lub rozwianie wątpliwości.

od lat leczyłam swojego syna u Pani doktor Bukiel jestem b. zadowolona z jej podejscia do pacjenta, a dziecko też luibiło te wizyty