lekarz Marzena Buss

Dermatolog

Byłam pacjentką p. doktor kilka lat temu. Zabieg usunięcia wszelkich narośli skórnych przeprowadziła szybko i prawie bezboleśnie. Wszystko zagoiło się migiem, a po zabiegu nie pozostał żaden ślad. Mam zamiar skorzystać z usług dr Buss w tym roku, bo pozostawiła po sobie dobre wrażenie (i efekt). Wcześniej podobne zabiegi dokonywał doktor jednej z renomowanych klinik w Gdyni (wszystko prywatnie!), ale dojazd i poświęcony czas nie był tego wart, ceny porównywalne, a efekt dokładnie taki sam.

Po zabiegu laserowym została mi dziura, choć Pani deklarowała, że zostanie jedynie prawie niewidoczna plamka. Niestety nie mam jak umówić się na wizytę, aby pokazać Pani doktor to co mi zostało po zabiegu, gdyż przebywam za granicą, a kiedy jestem w Polsce jedyne wolne miejsca są prywatnie. Wystarczająco dużo pieniędzy już wydałam na tę Panią, aby płacić za kolejną wizytę. Zabiegów laserowych u tej Pani nie polecam.