mgr Marzena Busz-Piekarska

Logopeda

logopeda-lubin-polkowice.pl

logopeda-lubin-polkowice.pl

Pani Marzenka, wspaniały logopeda - rok czasu szukałam kogoś kto pomoże mojemu dziecku,aż trafiłam do Pani Marzenki! Syn ma mocną wadę wymowy,ale już po 2 mcach widać mega rezultaty, ma problemy ze skupieniem, a mimo tego u Pani Marzenki potrafi przez te pół godziny skupić się i ćwiczyć ! polecam z całego serca !!

Serdecznie polecam mgr Marzene Busz-Piekarska. Jest to bardzo dobry logopeda, kompetentny, ze świetnym podejściem do dzieci, a mogę to stwierdzić po zaledwie 1,5 miesięcznej terapii z moja córką. Zanim trafiłysmy do Pani Marzenki, moja córka uczeszczala na zajęcia logopedyczne od 3 roku życia, lecz po roku terapia nie przyniosła żadnych efektów. Milena miała bardzo duże zaburzenia mowy. Dopiero gdy trafilysmy pod skrzydła Pani mgr, już po zaledwie kilku spotkaniach widać ogromne postępy. Mileny mowa jest coraz bardziej zrozumiała. Mila bardzo polubila Panią Marzenke i chętnie chodzi na zajęcia. Otrzymuję od Pani mgr wskazówki, jak pracować z dzieckiem w domu.Z czystym sumieniem mogę polecić zajęcia u Pani Marzenki :-).

Lekarz z powołania z niesamowitym podejściem do dzieci i dorosłych. Mój syn trafił do Pani doktor w wieku 3 lat. Nie wypowiadał wyraźnie żadnych słów i nie potrafił się skupić nawet 5 minut. Cierpliwość i profesjonalizm Pani mgr zaowocowały bardzo dużymi efektami. Obecnie mój syn potrafi się skupić i współpracować całe 45 minut, rozmawia bez problemu, a wizyty u Pani doktor są dla niego nagrodą. Polecam wszystkim rodzicom a przede wszystkim dzieciom

Pani mgr ma bardzo fajne podejscie do dzieci. W krótkim czasie poprawil wymowe, dodam że inny specjalista nke widzial problemu, a był ogromny. Dzisiaj mój syn wszedl do domu po zajęciach i powiedział wyraźnie ,,czerwony" Dziękuję Pani Marzenko.

Pani Marzenka to bardzo ciepła i cierpliwa osoba. Bardzo łatwo nawiazuje kontakt z dzieckiem. Zajęcia prowadzone są w ciekawy sposób (forma zabawy), dzięki czemu mój syn bardzo chętnie brał w nich udział. Super specjalista, godny polecenia osobom, którym zależy na poprawnej wymowie dziecka :)

Wciąż poszukujesz "Logopeda Lubin"?

centrum stymulacji rozwoju psychoruchowego oraz szkoleń 602243663
59-220 Legnica
centrum stymulacji rozwoju psychoruchowego gabinet logopedyczny Barbara Ćwichuła
None
centrum stymulacji rozwoju psychoruchowego