lekarz Marzena Chojnacka

Psychiatra

Podpinam się po negatywne opinie. Pani doktor poświęca bardzo mało czasu na zgłębienie przyczyny choroby, niestety nie ma elastycznego podejścia do młodzieży.

Pani Pomyliła się z powołaniem. Idąc z dzieckiem na wizytę oczekuje się podejścia do dziecka a nie pokazywania swoich humorów. Bezszczelne odpowiedzi do małego dziecka, po którym dziecko jest smutne. Pani Marzena bo lekarzem nie napiszę,że jest powinna już chyba przejsc na emeryturę albo na pewno nie nazywać się psychiatrą dziecięcym. Zdecydowanie odradzam wizyt !

Zdecydowanie odradzam wizyt !

Pani doktor niekompetentna - wystawia leki bez szczegółowego wywiadu z pacjentem na chybił trafił, ocenia pacjenta według książkowych przypadków nie zagłębiając się w problem, na wizycie trwającej 10 minut nie czułam się zrozumiana ani nie miałam poczucia, że jestem w Pani rękach bezpieczna. Z konsekwencji źle dobranego leku próbuję wyjść kolejny miesiąc

Wizyty u Pani Doktor wspominam ze łzami w oczach. Niewłaściwie dobranym leczeniem i nieczułym podejściem pogłębiła moje załamanie nerwowe. Wzbudzanie poczucia winy u pacjenta, komentarze nie na miejscu, kompletny brak zrozumienia i bezpieczeństwa w gabinecie. Sprzeczne diagnozy. Nie polecam.

Jak w ocenie wyżej,!!!!! Pełen prof......................................................................................................................................................................

Kompletny brak profesjonalizmu. Po tym jak popadłem w depresję i wszyscy się ode mnie odwrócili, moją jedyną nadzieją było uzyskanie pomocy od psychiatry, jednak Pani doktor potraktowała mnie całkowicie z góry. Narzucała mi swój tok myślenia i nie dawała się swobodnie wypowiedzieć. Zamiast dać pomoc, której tak bardzo wtedy potrzebowałem, przypomniała mi tylko, jak bardzo nic niewartym śmieciem jestem. Po każdej wizycie czułem się jeszcze gorzej, a poczucie własnej wartości spadało do zera. Przepisane leki kompletnie nie działały. Po którejś wizycie było tak źle, że miałem ochotę odebrać sobie życie. Na szczęście zmieniłem lekarza i teraz jest o niebo lepiej. Nie chciałbym, żeby ktoś jeszcze został tak okropnie potraktowany, dlatego zdecydowałem się zamieścić tu swoją opinię. Osobiście bardzo nie polecam Pani doktor.

Nie polecam tego lekarza "specjalisty", ponieważ zamiast kulturalnie zapytać co mi dolega, to natychmiastowo narzucała swój tok myślenia, który mie był zbyt mądry i godny słuchania. Psychiatra przyjmuje prywatmie i traktuje pacjentów tak, jak jej sie w tym momencie chce, i czy wogóle ma ochote na kulturalną i spokojną wizytę. Ponownie nie polecam tego lekarza, poniewaź traktuje pacjenta jak niepotrzebną rzecz, i nie stara się pomóc, lecz zawsze wyciąga ręke przed pieniędzmi. W skrócie leci na hajs.

Zero profesjonalizmu. Mówienie komuś z lękami społecznymi i depresją, że jest winien problemów jego bliskich i powinien się tego wstydzić Pani Chojnacka nie ma dystansu i widzi siebie jako matkę każdego młodego pacjenta i przede wszystkim próbuje taką osobę dyscyplinować. To chyba ona powinna się leczyć.

nie polecam,dużo leków mało poprawy brak zrozumienia dla pacjenta z diagnozy nie byłam zadowolona,moje dziecko nadal cierpiało

nie polecam,dużo leków mało poprawy
brak zrozumienia dla pacjenta
z diagnozy nie byłam zadowolona,moje dziecko nadal cierpiało

Panią doktor poznałam w wieku 13 lat i to jedyny lekarz który mi pomógł. Dzięki niej przetrwałam szkołę podstawową, gimnazjum, liceum i skończyłam studia. Leki które dostałam również pomogły a gdy tylko było coś nie tak wystarczyła krótka konsultacja. Dziwię się osobom które twierdzą, że terapia im nie działa. Większość leków psychotropowych działa po ponad 3 tygodniach i dłużej. Nie ma magicznej tabletki "natychmiast". Trochę zaufania i wiary. Chociaż prawdomówność i szczerość pani doktor niektórych pewnie zaboli jej wskazówki są trafne.