lekarz Marzena Chojnacka

3,7
3,6
3,7
3,4

Panią doktor poznałam w wieku 13 lat i to jedyny lekarz który mi pomógł. Dzięki niej przetrwałam szkołę podstawową, gimnazjum, liceum i skończyłam studia. Leki które dostałam również pomogły a gdy tylko było coś nie tak wystarczyła krótka konsultacja. Dziwię się osobom które twierdzą, że terapia im nie działa. Większość leków psychotropowych działa po ponad 3 tygodniach i dłużej. Nie ma magicznej tabletki "natychmiast". Trochę zaufania i wiary. Chociaż prawdomówność i szczerość pani doktor niektórych pewnie zaboli jej wskazówki są trafne.

Nie chcę tutaj faworyzować Pani doktor, ale jest to jeden z niewielu lekarzy, których cenię bardzo wysoko. Od pierwszej wizyty bardzo trafna diagnoza. Pani doktor jest rzeczowa, konkretna i zdecydowana. Jest szczera, mówi prawdę w oczy (choć może nie wszystkim to się podoba), stawia diagnozę i leczy a nie głaszcze pacjenta i nie użala się nad nim. Pomaga, jeśli tylko chcesz przyjąć tą pomoc.

Nie polecam tego lekarza "specjalisty", ponieważ zamiast kulturalnie zapytać co mi dolega, to natychmiastowo narzucała swój tok myślenia, który mie był zbyt mądry i godny słuchania. Psychiatra przyjmuje prywatmie i traktuje pacjentów tak, jak jej sie w tym momencie chce, i czy wogóle ma ochote na kulturalną i spokojną wizytę. Ponownie nie polecam tego lekarza, poniewaź traktuje pacjenta jak niepotrzebną rzecz, i nie stara się pomóc, lecz zawsze wyciąga ręke przed pieniędzmi. W skrócie leci na hajs.

Zero profesjonalizmu. Mówienie komuś z lękami społecznymi i depresją, że jest winien problemów jego bliskich i powinien się tego wstydzić Pani Chojnacka nie ma dystansu i widzi siebie jako matkę każdego młodego pacjenta i przede wszystkim próbuje taką osobę dyscyplinować. To chyba ona powinna się leczyć.

Podczas wizyty odniosłam wrażenie, że pani doktor jest na prawdę dobrym lekarzem, że jest miła, że podchodzi do problemu fachowo. Kiedy pani doktor powiedziała mi, że przepisze mi leki, które po ok. 2 tygodniach powinny zacząć pomagać, a u niektórych pomagają nawet po 1 tygodniu, uwierzyłam w to, że faktycznie tak będzie, że wreszcie się rozwiąże mój na prawdę duży problem, ale niestety, zawiodłam się i to bardzo. Biorę leki już od 26 dni, czyli prawie 4 tygodnie, więc powinnam już widzieć chociaż małą, ale jakąś poprawę, jednak ja nie tylko nie widzę żadnej poprawy, ja twierdzę, że z dnia na dzień jest coraz gorzej. Mój problem cały czas się pogłębia, moje samopoczucie jest oczywiście także w związku z tym coraz gorsze. Podsumowując bardzo się zawiodłam i straciłam zaufanie do kompetencji lekarzy i do leków.

naprawde dobry lekarz ma wspaniałe podejście do dzieci,rozumie je dostrzega to co powinien dostrzec specjalista

nie polecam,dużo leków mało poprawy brak zrozumienia dla pacjenta z diagnozy nie byłam zadowolona,moje dziecko nadal cierpiało

nie polecam,dużo leków mało poprawy
brak zrozumienia dla pacjenta
z diagnozy nie byłam zadowolona,moje dziecko nadal cierpiało

Powierzchowne podejście do problemu. Miałem wrażenie, że Pani M. chciała abym jak najszybciej skończył wizytę.

Bardzo dobry lekarz. Potrafiła mnie przyjąć nawet po godzinach pracy w kryzysowej sytuacji.Przepisała leki, wysłuchała. Polecam.

Polecam.

Niestety bardzo się zawiodłam, Pani doktor potraktowała mnie raczej z góry, narzuciła swoje racje, choć powinna po prostu radzić, ja czułam się jakby wymuszała na mnie to co ja mam zrobić ze swoim życiem. Przecież każdy ma inną sytuację rodzinną i może postępować zgodnie ze swoimi przekonaniami. A lekarz nie ma prawa narzucać swojego punktu widzenia. Przed każdą kolejną wizytą czułam się skrępowana, mimo że płaciłam za nią z własnej kieszeni. W końcu zmieniłam lekarza i jest o niebo lepiej. Osobiście nie polecam.