lekarz Marzena Chojnacka

Psychiatra

Powierzchowne podejście do problemu. Miałem wrażenie, że Pani M. chciała abym jak najszybciej skończył wizytę.

Nie chcę tutaj faworyzować Pani doktor, ale jest to jeden z niewielu lekarzy, których cenię bardzo wysoko. Od pierwszej wizyty bardzo trafna diagnoza. Pani doktor jest rzeczowa, konkretna i zdecydowana. Jest szczera, mówi prawdę w oczy (choć może nie wszystkim to się podoba), stawia diagnozę i leczy a nie głaszcze pacjenta i nie użala się nad nim. Pomaga, jeśli tylko chcesz przyjąć tą pomoc.

naprawde dobry lekarz ma wspaniałe podejście do dzieci,rozumie je dostrzega to co powinien dostrzec specjalista

Bardzo dobry lekarz. Potrafiła mnie przyjąć nawet po godzinach pracy w kryzysowej sytuacji.Przepisała leki, wysłuchała. Polecam.

Polecam.

polecam w sytuacji kryzysowej potrafi wyprowadzić na dobra drogę.

polecam w sytuacji kryzysowej potrafi wyprowadzić na dobra drogę.

Odniosłam wrażenie, że Pani doktor mnie zignorowała i nie specjalnie sie starała mi pomóc, mimo, że wizyta trwala ok pol godziny i nic nie dala i tak kosztowalo mnie to 90 pln.

Podczas wizyty odniosłam wrażenie, że pani doktor jest na prawdę dobrym lekarzem, że jest miła, że podchodzi do problemu fachowo. Kiedy pani doktor powiedziała mi, że przepisze mi leki, które po ok. 2 tygodniach powinny zacząć pomagać, a u niektórych pomagają nawet po 1 tygodniu, uwierzyłam w to, że faktycznie tak będzie, że wreszcie się rozwiąże mój na prawdę duży problem, ale niestety, zawiodłam się i to bardzo. Biorę leki już od 26 dni, czyli prawie 4 tygodnie, więc powinnam już widzieć chociaż małą, ale jakąś poprawę, jednak ja nie tylko nie widzę żadnej poprawy, ja twierdzę, że z dnia na dzień jest coraz gorzej. Mój problem cały czas się pogłębia, moje samopoczucie jest oczywiście także w związku z tym coraz gorsze. Podsumowując bardzo się zawiodłam i straciłam zaufanie do kompetencji lekarzy i do leków.

Niestety bardzo się zawiodłam, Pani doktor potraktowała mnie raczej z góry, narzuciła swoje racje, choć powinna po prostu radzić, ja czułam się jakby wymuszała na mnie to co ja mam zrobić ze swoim życiem. Przecież każdy ma inną sytuację rodzinną i może postępować zgodnie ze swoimi przekonaniami. A lekarz nie ma prawa narzucać swojego punktu widzenia. Przed każdą kolejną wizytą czułam się skrępowana, mimo że płaciłam za nią z własnej kieszeni. W końcu zmieniłam lekarza i jest o niebo lepiej. Osobiście nie polecam.

Niesamowita Pani Doktor. Bardzo fajna, uprzejma, miła. Można byłoby ciągle wymieniać pozytywy nie tylko Jej jako Lekarza, ale i również Jej przesympatyczną osobowość.

Polecam bardzo, bardzo mi pomogła w trudnej sytuacji.

Polecam bardzo, bardzo mi pomogła w trudnej sytuacji.