lek. med. Marzena Ciszkiewicz-Wawak

3,3
2,8
3,9
2,9

Katastrofa! Nieuprzejma, zero kultury osobistej i niekompetentna. Zupełny brak zainteresowania pacjentem, przypisuje leki, które zamiast pomagać szkodzą i stosuje cały czas stary, ten sam schemat leczenia. Nie udziela żadnych uwag pacjentowi, odnosi się z brakiem szacunku i zachowuje tak, jakby w gabinecie była za karę. Stanowczo odradzam.

Tragedia! Leki nieskuteczne! Wyrzucone pieniądze! Strata czasu! Niewłaściwa diagnoza! Nie słucha co się mówi w wywiadzie! Zerowy kontakt! Błędy ortograficzne w pisemnej dokumentacji! Odradzam zupełnie niekompetentny lekarz! Nieskuteczna, nieprzyjazna, szkoda czasu nerwów pieniędzy i zachodu ogólnie lepiej poświęcić tą energię na szukanie innego lekarza!

Polecam, wyleczyła mojego 3m-cznego synka z trądziku baardzo zaawansowanego.Inna dr (pediatra, drogie wizyty)kazała odstawić pierś bo to alergia, na szczescie tknęło mnie by skonsultować z dermatologiem i trafiłam do Pani Wawak która przepisała robioną maść i po 2m-cach problem znikł.

Lekarz godny polecenia Lecze sie u pani doktor 3 lata wiekszosc wizyt panstwowa jesli cos wypadnoe niema problemu z wizyta nawet w niedziele.

Lekarz godny polecenia

Pani dr.Ciszkiewicz-Wawak jest naprawdę godna polecenia. Doktor leczyła moją córkę i drążyła temat do końca. Robiła badania do skutku, aż znalazła przyczynę choroby, a powinien to zrobić pediatra lub alergolog od którego trafiliśmy do dermatologa. Badania przeprowadza pod lupą aby lepiej obejrzeć zmiany na skórze co jest rzadkością wśród dermatologów do których chodziliśmy z córką.Bardzo miła, kompetentna i rzeczowa.Pozdrawiam panią doktor.

Posiada duże doświadczenie w leczeniu trądziku, polecam dla nastolatków

Posiada duże doświadczenie w leczeniu trądziku, polecam dla nastolatków

Polecam pani doktor przyjmuje także w Tarnobrzegu.

Polecam pani doktor przyjmuje także w Tarnobrzegu.

Marzena Ciszkiewicz-Wawak, same minusy! Nieuprzejma, wydarła się na mnie bez powodu, wielką łaskę zrobiła, że wytłumaczyła co mi dolega.. a z resztą leki zupełnie nie trafione.. nie polecam! szkoda sobie szarpać nerwy..

Niestety - brak kompetencji i chęci pomocy. Jes mi przykro, ze na nią trafiłam. Została blizna i niesmak.

Bardzo lubię chodzić do tej pani doktor, wyleczyła mnie w mojej choroby. Godna polecenia