lek. med. Marzena Ciszkiewicz-Wawak

2,4
2,6
2,5
2,6

Marzena Ciszkiewicz-Wawak, same minusy! Nieuprzejma, wydarła się na mnie bez powodu, wielką łaskę zrobiła, że wytłumaczyła co mi dolega.. a z resztą leki zupełnie nie trafione.. nie polecam! szkoda sobie szarpać nerwy..

Pani dr.Ciszkiewicz-Wawak jest naprawdę godna polecenia. Doktor leczyła moją córkę i drążyła temat do końca. Robiła badania do skutku, aż znalazła przyczynę choroby, a powinien to zrobić pediatra lub alergolog od którego trafiliśmy do dermatologa. Badania przeprowadza pod lupą aby lepiej obejrzeć zmiany na skórze co jest rzadkością wśród dermatologów do których chodziliśmy z córką.Bardzo miła, kompetentna i rzeczowa.Pozdrawiam panią doktor.

Nie polecam. Zapisała mi lekarstwa nie konsultując ze mną wyboru (wszystkie leki to sterydy). Nie poinformowała mnie o skutkach ubocznych leków. Dopiero od innego lekarza (do którego trafiłam, gdy moja łuszczyca po sterydach się pogorszyła) dowiedziałam się co to za świństwo.

Bardzo lubię chodzić do tej pani doktor, wyleczyła mnie w mojej choroby. Godna polecenia