lek. dent. Marzena Dmowska-Zielińska

Pani dr jest wyśmienitą specjalistką z profesjonalnym podejściem do Pacjenta. Swój zawód wykonuje z zegarmistrzowską dokładnością i zaangażowaniem co przekłada się na wysoką jakość oferowanych usług. Dokładnie objaśnia i tłumaczy jak należy dbać o jamę ustną, dodatkowo informuje pacjenta o metodzie leczenia i w jaki sposób będzie dokonywać zabiegu na uzębieniu. Dla osób które 15 lub 20 lat temu doznały traumy z powodu różnych przeżyć stomatologicznych, obecnie nie mają powodów do obaw. Dla osób bardzo wrażliwych wszelkie zabiegi leczenia przeprowadzane są pod znieczuleniem, nawet ukłucia igły nie czuć. Bardzo gorąco polecam lek. dent. Marzena Dmowska-Zielińska, inni powinni tylko brać przykład i starać się aby tak wyglądała obsługa pacjenta jak u Pani Marzeny.

Pozdrawiam Adam

Pani doktor ma profesjonalne podejście do dzieci. Gorąca polecam

Pani doktor ma profesjonalne podejście do dzieci. Gorąca polecam

Pani doktor mardzo miła.Świetne podejście do dzieci.Osoba kompetentna, zawsze uśmiechnięta.Gorąco polecam.

Pani Dr jest wspaniałym fachowcem zanjącym się na swojej pracy. Widać, że to Jej pasja której poświęca się bezgranicznie! Dba o pacjenta, udziela wskazówek jak dbać o zęby w razie jakich kolwiek problemów. Wszystkim polecam z czystym sumieniem. Nie zawaham się stwierdzić, że Pani Dmowska jest najlepszym specjalistą w Opolu!

Pani doktor jest kompetentna, sympatyczna i uprzejma. Zawsze tłumaczy co wykonuje lub co będzie wykonywać. Kompleksowo sprawdza zęby i delikatnie wręcz bezboleśnie wykonuje zabiegi ;) Z pełną odpowiedzialnością polecam!!!

Pani doktor ma świetne podejście do dzieci. Jestem pod wrażeniem jej pracy.Pełen profesjonalizm,a do tego bardzo miła i serdeczna atmosfera. Polecam wszystkim rodzicom, którzy szukają dobrego stomatologa dla swoich dzieci.

Bardzo przyjemne i bezbolesne leczenie. polecam tego lekarza z cala odpowiedzialnoscia.

mieszkam od lat w Niemczech.Podczas mojej wizyty w Polsce zaistnial u mnie problem stomatologiczny.Odrazu polecono mi p.Dmowska.Telefonicznie otrzymalem natychmiastowy termin.Pani Dmowska jest mila,podchodzaca po ludzku do cierpiacego.Dokladna,godna zaufania-znajaca swoj fach.na pewno bede ja dalej polecal.

Zgadzam się z poprzednimi opiniami. Wszystko zgadza się w 100%. Lepszego stomatologa w Opolu nie ma. Polecam z pełną odpowiedzialnością.

Jest naprawde swietna.! Dzieci wychodzą bardzo uśmiechnięte

Jest naprawde swietna.!

Dzieci wychodzą bardzo uśmiechnięte