lekarz Marzena Dreczka

Psychiatra, Neurolog, Psychoterapeuta

3,9

To specyficzna specjalizacja i trudno obiektywnie ocenić bo nie mam porównania. Choroby newricowe są specyficzne i ocena lekarzy bardzo indywidualna. Ale subiektywne odczucie moje jest na TAK praktycznie pod każdym względem.

Dobry lekarz , sumienny, w terapii przestrzega zasad. Powinna byc niezmienna, niezaleznie od wszystkiego i robo to doskonale

Jestem wdzięczny. Pomogła mi , czuję się o wiele lepiej. Nie bardzo w to wierzyłem.

Bardzo mi pomogła. Miałam napady lęku. Przepisała mi leki, wyjaśniła,na czym polega choroba, zaproponowała psychoterapię, z której skorzystałam. Teraz jestem zdrową osobą a w dodatku rozumiem lepiej swoje reakcje. Można powiedzieć, że żyje mi się lepiej niż przed spotkaniem z nią.

Wspaniala lekarka. Przyjazna, mila, empatyczna, poswiecajaca duzo uwagi.

Wspaniala lekarka. Przyjazna, mila, empatyczna, poswiecajaca duzo uwagi.

szalenie miła ,poświęca tyłe czasu ile trzeba pacjentowi,sumienna

szalenie miła ,poświęca tyłe czasu ile trzeba pacjentowi,sumienna

Chodzę do tej Pani na terapię. 30 minut. Ale zawsze włącza stoper i jak on zadzwoni muszę kończyć terapię. Nie rozumiem tego. Proszę o wyjaśnienie na następujący adres: palog@interia.pl. Z góry dziękuję.

Nie polecam pani doktor. nie będzie kolejnej wizyty...................................................................................................................

Ten stoper, który włacza pani lekarz jest straszny. Po kilkumiesięcznej psychoterapii nie zauwazylam poprawy. Pani twierdzila, ze konieczna jest kilkuletnia terapia, co mnie zniechecilo.