lek. dent. Marzena Dunaj

Stomatolog, Ortodonta

Generalnie pani nieprzyjemna w obyciu, w rozmowie niekulturalna i niemiła. Rozmawia już z fochem w glosie

Przez wiele lat leczyłem dwójkę swoich dzieci u Pani doktor. Od samego początku była nieprzyjemna w kontaktach jednak przymykałem na to oko, gdyż uważałem, że warto bo myślałem, ze jest ona dobrym fachowcem. Niestety czas epidemii zweryfikował wszystko. Kontakt z Panią doktor urwał się zupełnie - brak adresu, tel. komórkowego a stacjonarny (nie istniał). Z początku myślałem, że jest to normalne - w końcu epidemia - cierpliwie czekałem. Jednak gdy po kilku miesiącach inni lekarze w tym ortodonci i dentyści wrócili do pracy ta Pani nie. Dzieci miały pozakładane aparaty a Pani doktor zostawiła ich samych sobie nie zważając jakie to może mieć konsekwencje zdrowotne. Żadna próba kontaktu bezskuteczna - a było ich bardzo wiele. Wizyta u innego ortodonty zaczęła się od pytania czy mam dokumentację z leczenia ? Dopiero kilkukrotna interwencja w NFZ i prośby u znajomych pomogły w uzyskaniu dokumentacji leczenia ale też nie za pierwszym razem, gdyż Pani doktor ewidentnie nie chciała udostępnić dokumentacji - jest to jej obowiązkiem ! Pani doktor jest bardzo niemiła w kontakcie z pacjentem. Przyjmuje prywatnie w gabinecie przychodni (za pieniądze), też musiałem prosić o wystawianie faktur z czego nie była zadowolona. Spóźnia zaplanowane na godzinę wizyty (nawet do kilkudziesięciu minut). Nie wiem czy jest dobrym fachowcem bo nie zakończyła leczenia dzieci więc oceniam ją bardzo źle. Nie polecam nikomu. Nie miała nawet odwagi zadzwonić gdy o to prosiłem (przez znajomych i przez NFZ podając swój numer telefonu), przekazywał informacje do NFZ, że dzwoniła do mnie, co nigdy nie miało miejsca. Opinię wyrażam jawnie a nie anonimowo - ja nie mam się czego wstydzić, zawsze grzecznie podchodziłem, wizyty umówione zawsze na czas, zawsze dostosowywałem się do warunków ustalanych przez Panią doktor. Mam nadzieję, że Pani Marzena gdy przeczyta tą opinię choć lekko się zarumieni. A dla Państwa, zanim udacie się z dziećmi do tej Pani - radziłbym zastanówcie się kilkakrotnie. P.s. Na moje nieszczęście nawet kilkakrotnie poleciłem ją znajomym i teraz za to zbieram baty.