dr n. med. Marzena Gajewska

Internista, Alergolog

Byłam dziś pierwszy raz u pani doktor. Miła i uprzejma, poświęciła dużo czasu na wywiad ze mną, badanie i dała skierowanie na testy alergologiczne oraz do kardiologa (ponieważ cośtam usłyszała). Po pierwszej wizycie jestem zadowolona.

Bardzo niemiła i patrząc z góry na pacjentów kobieta. Zdziwiona, że rodzice dziecka w ogóle chce coś powiedzieć czy o coś zapytać.

Nie wspominam wizyty u Pani Doktor z przyjemnością. Zbierała wywiad w pośpiechu, wyraźnie nie miała dla mnie czasu. Jestem rozczarowany. Nie rozwiazała moich problemów.

Mogę powiedzieć tylko jedno: Tylko takich lekarzy chciałabym spotykać na swojej drodze. Lekarz z powołaniem, zamiłowaniem, wielkim szacunkiem do ludzi zarówno małych i dużych, zawsze usmiechnięta (pomimo ogromnej ilości pacjentów). Polecam w 100%.

Polecam w 100%.

Doktor Gajewska nigdy jeszcze mnie nie rozczarowała.Zawsze miła, uśmiechnięta pomaga pacjentom w każdej sytuacji.

Wspaniałą kobieta , cudowny lekarz ,profesjonalne podejście do dzieci. Leczę córkę u niej od 7 lat. Polecam

Miałem ciężką sytuacje w życiu, przez około 3 lata nie mogłem się pozbierać, moja małżonka namówiła mnie na pójście do lekarza psychiatry. Długo szukałem odpowiedniego lekarza dla mnie aż w końcu zdecydowałem się na skorzystanie z usługi u dr Gajewskiego. Lekarz jest osoba wspaniałą, życzliwą -bardzo potrzebowałem pomocy i dr w bardzo ciepły i profesjonalny sposób mi tą pomoc zaoferował. Po spotkaniu z lekarzem czuję się inną osobą z odbudowaną i szczęśliwą osobowością.