lekarz Marzena Giełdoń-Siepsiak

1,1
1,1
1,2

Powiedziała mamie mającej RZS, że jak ją boli cytuję " ma wziąć leki przeciwbólowe i pracować" Pani doktor nie ma za grosz empatii i podejścia do pacjenta. Jedyne co radzi to trucie się lekami przeciwbólowymi.

Lekarka nieprzyjemna, ignorujaca wszelkie informacje na temat złego samopoczucia, bez empatii i podejscia do pacjenta, diagnoza nie pokrywajaca się z diagnozą innego lekarza. Dla Pani doktor nie ma ludzi chorych. Ignorujaca ryzyko nie tylko nie podjecia leczenia, powiklan, ale także, rozprzestrzenia sie chorób zakaźnych. Dla Pani Giełdoń pandemia w Polsce jakby nie istniala, a pacjenci to jedynie symulanci bez uczuć. Niestety nie polecam, wizyta jest równa jej brakowi, albo i nawet- jeśli liczyć pogorszenie samopoczucia po, szkodząca zdrowiu. Mam nadzieję ze coś się w tej kwestii zmieni...Moja wiara w lekarzy ...

Niestety nie polecam, wizyta jest równa jej brakowi, albo i nawet- jeśli liczyć pogorszenie samopoczucia po, szkodząca zdrowiu. Mam nadzieję ze coś się w tej kwestii zmieni...Moja wiara w lekarzy jest duża, a chęć do wystawiania opinii naprawdę niewielka.

Lekarz? Chyba pomyłka nie lekarz. Pani de od tygodnia mam skaczącą gorączkę ostre bóle głowy zwykłe leki nic nie pomagają. A Pani dr co? To nic takiego proszę dalej je brać i przejdzie. Po prośbie o zwolnienie pani dr odpowiedziała że na jeden dzień nie daje się zwolnienia (pierwsze słyszębo tydzień wcześniej córka otrzymała zwolnienie od innego lekarza właśnie na jeden dzien), nie ma powikłań to można pracować. Brak słów na takiego lekarza. A pracuj baba sama z gorączką i ponosi odpowiedzialność za swoje błędy lekarskie. Do dziś nie jest dobrze a Pani diagnoza skończyła się silnym antybiotyki od innego lekarza który jednak stwierdził powikłania. Zmień kobieto zawód lepiej jak nie umiesz podejść do pacjenta po ludzku. Ludzie to nie kartofle!

Beznadziejna i bardzoiemila osoba bo dla mnie to ie lekarz. Na podstawie wypisu ze szpitala bez badan zadnych stwierdzila ze jestem zdrowa a chodzic dalej nie moge i stwierdza ze lek przeciw bolowy wystarczy gdzie od tygodnia biore ketonal forte i inne rozluzniajace leki i nie pomagaja. Masakra po co ona wogole pracuje chyba dlatego ze lubi siedziec i nic nie robic z tad jej ten wyglad.

Odradzam pojscie do tej pani dr jest niemiła i niema nic wspólnego z lekarzem a niestety ten zawód wykonuje. Byłam ostatnio u niej i chciałam zwolnienie bo miałam grype żoładkowa i naprawde źle się czułam, ale niestety pani dr stwierdziła że na grype żoładkową nienależy sie zwolnienie bo jej zdaniem dobrze sie czułam i go nie potrzebuje. A ja całą noc biegałam do łazienki. Niepolecam taj pani nikomu.

Wczoraj prosiłam o wizytę domową gdyż miałam problemy z oddychaniem i straszny ból lewej strony ciała, komentarz lekarza"jest pani za młoda na wizytę domową" przez godzinę jeszcze byłam bez pomocy dopiero gdy dzieci wróciły ze szkoły wezwały pogotowie i gdyby nie ich pomoc to nie wiem jakby się to skończyło, zresztą z tego co mi wiadomo ta pani niby lekarz bo jak dla mnie to weterynarz (aczkolwiek i ten lepiej traktuje zwierzęta niż ona ludzi)pracuje jako orzecznik ZUS więc odradzam wszystkim tą panią bo ona nie ma nic wspólnego z lekarzem czyli jej przysięga nie obowiązuje ponieważ pomocy nie udziela!!!!!

Beznadziejna. Żałuje głupiego skierowania na morfologię. Przychodzę, mówię jej, że jestem osłabiona,jak idę to jakbym była pijana, proszę o skierowanie na badania (robię je baaaardzo rzadko) a ona:"nieee,nie trzeba". Ja pier..lę, chyba wiem jak się czuję. Zrobiłam badania prywatnie i wyszła ostra anemia. Od razu zmieniłam lekarza.

Zrobiłam badania prywatnie i wyszła ostra anemia.
Od razu zmieniłam lekarza.

niestety lekarka nie zdiagnozowala mojegu bulu dupy

niestety lekarka nie zdiagnozowala mojegu bulu dupy

dzieki jej leczeniu bede odczuwac dolegliwosci do konca zycia. Nie zdiagnozowala prostej choroby - rwy kulszowej.