Marzena Grobelna-Stopczyńska

- opracowanie indywidualnego planu dietetycznego

Wykonywane badania:
- konsultacje dietetyczne
- opracowanie indywidualnego planu dietetycznego

Super pozytywnie i bardzo profesjonalnie dieta dopasowana do mnie i moich preferencji na pewno godna polecenia

Bardzo mily, rzeczowy lekarz. Poswieca bardzo duzo czasu (przez co czesto jest opoznienie w przyjmowaniu pacjentow), dokladnie tlumaczy zrozumialym jezykiem. Weszlysmy nawet w kontakt mailowy, gdzie Pani Dr polecila na kiedy najlepiej sie zarejestrowac, by byla jak najmniejsza kolejka oczkujacych po mnie:) Doskonale pamieta pacjenta juz na drugiej wizycie, a to mile! Mlodziutka osoba, ale z bardzo duza wiedza. Ja poszlam w ciazy po porady na czas zdrowego odzywiania w ciazy i w czasie karmienia. Nie mam problemow z nadwaga. Caly jadlospis dokladnie przy niej spisalam tworzac dla siebie szablon. ...

Doskonale pamieta pacjenta juz na drugiej wizycie, a to mile!
Caly jadlospis dokladnie przy niej spisalam tworzac dla siebie szablon. Super! Polecam!

Miła i jednocześnie profesjonalna. W końcu udało mi się zrzucić nadprogramowe kilogramy. Polecam