dr n. med. Marzena Jurczak-Czaplicka

Doktor Czaplicka to rewelacyjny lekarz i człowiek. Towarzyszyła nam w 2 powikłanych ciążach. Cenimy ją zarówno za ogromną wiedzę medyczną jak i wysoką kulturę osobistą, empatię i klasę. Daje pacjentowi poczucie bezpieczeństwa. Również na wizytach nie związanych z ciążą panuje w gabinecie bardzo dobra atmosfera, można zadać każde, nawet najbardziej niewygodne pytanie. Dr Czaplicka niczego nie wyśmieje, nikogo nie poniży, odpowie kompetentnie. Wszystko na najwyższym poziomie. Nieważne, czy wizyta jest prywatna czy na NFZ, pacjent jest traktowany jednakowo dobrze. Prywatnie - usługi w rozsądnej cenie

Pani dr Jurczak-Czaplicka to najlepszy ginekolog jakiego spotkałam. Przez wiele lat miałam dużo problemów ginekologicznych I leczyło mnie wielu lekarzy. Jadnak tak merytorycznych, sumiennych I empatycznych lekarzy jak Pani Doktor zwyczajnie nie ma. Moja historia jest bardzo smutna, ale I takim sytuacjom lekarz musi czasami stawiać czoło. Pani Doktor prowadziła moją ciążę z dużą uwagą. Czułam się bardzo zaopiekowana. Ciąża była wysokiego ryzyka, ale miałam poczucie bezpieczeństwa, że Pani doktor czuwa nade mną I moimi bliźniakami w brzuszku, gdyż bardzo dokładnie I skrupulatnie mnie badała I dawała cenne rady. Niestety w 5 miesiącu ciąży okazało się że serduszka moich maluszków przestały bić. Nikt - ani ja, ani pani doktor nie miałyśmy na to wpływu. Czasami niestety tak się zdarza. Nie byłam zupełnie świadoma że moja ciąża może sie zakończyć taka tragedią. Pani doktor była przy mnie do samego końca. Trzymała mnie za rękę w najtrudniejszych chwilach mojego życia, kiedy rodziłam martwe dzieci. Koszmar przez który przeszłam z pewnością ułatwiła mi na tyle na ile to tylko było możliwe. Uważam że w tych trudnych chwilach sprawdziła się nie tylko jako lekarz, ale przede wszystkim jako kobieta I jestem jej za to bardzo wdzięczna. Jeśli kiedykolwiek jeszcze będę w ciąży to z pewnością poproszę żeby to Pani Doktor Jurczak-Czaplicką ją prowadziła, gdyż mam poczucie że zawsze robi wszystko co w jej mocy I czuwa nad ciążą I pacjentkami.

Panią Doktor Czaplicką poznałam na oddziale patologii ciąży w IMiD przy Kasprzaka. Bardzo miła, z klasą i kulturą osobistą, a przy tym ciepła, sympatyczna i merytoryczna. Wzbudza zaufanie i będąc na oddziale, czułam, że jestem w dobrych rękach. Zawsze rano przy obchodzie pytała się jak się czujemy, czy mamy jakieś problemy do poruszenia. Wielka KLASA. Polecam panią doktor mimo iż moją ciążę (lada dzień stuknie 36 tydz.) prowadzi inna (też bardzo kompetentna) pani doktor. Jestem pod ogromnym wrażeniem poziomu tego oddziału z panią doktor na czele. Polecam!

Z Pania Doktor Czaplicka spotkałam sie po raz pierwszy na oddziale patologii ciazy w IMiDz. Od 20 tc ciaza byla powiklana niewydolnoscia ciesniowo szyjkowa w zwiazku z tym musialam od tego czasu lezec w lozku.Zanim trafilam do szpitala lekarz ktory poczatkowo prowadzil ciaze powiedział ze nie bardzo widzi szanse na donoszenie tej ciazy! Mozna sie domyslic jaka bylam załamana! Jednak mimo ze nasz stan w pozniejszym okresie sie pogorszył Pani Doktor NIGDY nie pozwoliła myslec ze sie nie uda. Po wyjsciu ze szpitala prowadziłam ciaze u pani Doktor prywatnie i sie udało! W 36 tc urodziłam zdrowego Synka. Kompetencja i opanowanie Doktor Czaplickiej sa na wage złota. Zawsze ma plan dzialania, do kazdej pacjentki podchodzi indywidualnie, a w dodatku do tego wszystkiego jest osoba szalenie mila z wysoka kultura osobista! I to nie tylko na wizytach prywatnych! Na swoim oddziale rowniez jest uwielbiana przez swoje pacjentki (pamietam jak wszystkie po weekendzie z niecierpliwoscia czekałysmy na poniedziałkowy obchod Pani Doktor :))Zawsze dostepna i służaca pomoca- nigdy mnie nie zawiodła takze całym sercem polecam Pania Doktor! Osobiscie na te mozliwych 5 pkt ja daje jej 10 !!!

bardzo sympatyczna, kompetentna pani doktor!!!

bardzo sympatyczna, kompetentna pani doktor!!!