dr n. med. Marzena Konopko

Gastrolog

Zachęcam wszystkim do wykonania badania kolonoskopii w gabinecie Panią doktor Marzeny Konopko.Proces przygotowawczy przed, w trakcie i po badaniu oceniam bardzo dobrze.

Jestem pod opieką dr Konopko od kilku lat.Po zastosowaniu się do zaleceń żywnościowych i farmakologicznych mój komfort zdrowotny zdecydowanie uległ poprawie.Badanie gastrologiczne przeprowadzone jest szybko ,sprawnie,bezstresowo z ogromnym profesjonalizmem. Zdecydowanie polecam wszystkim z problemami gastrycznymi.

Jestem pod opieką dr Konopko od
zdrowotny zdecydowanie uległ
poprawie.Badanie gastrologiczne
przeprowadzone jest szybko ,sprawnie,bezstresowo z ogromnym profesjonalizmem.
Zdecydowanie polecam wszystkim z problemami gastrycznymi.

Doktor Marzena to profesjonalistka w 100%. Wspaniałe podejście do pacjenta , gabinet na Prowiantowej 15 bardzo nowoczesny , wysokiej klasy aparatura do diagnostyki . Personel wspomagający przesympatyczny . Z serca polecam wszystkim.

Pani dr Marzena Konopko to wspaniała, uprzejma, sympatyczna, ciepła, życzliwa osoba. Jest również niezwykłym lekarzem, specjalistą z zakresu gastrologii. Dokładnie wytłumaczyła jak mam radzić sobie z choroba i co robić, co jeść żeby zminimalizować jej skutki. Po pól roku leczenia czuję się wspaniale. Polecam wszystkim, którzy mają problemy z jelitami i żołądkiem.

Jestem bardzo zadowolony , że trafiłem na kolonoskopię do Pani dr.Marzeny Konopko . Miło zostałem obsłużony a badanie zostało wykonane profesjonalnie z B. miłym zaskoczeniem po badaniu .

Kolonoskopie miałem 2023-08-05. Profesjonalna , bardzo życzliwa i kulturalna obsługa pacjenta.Idąc na badanie miałem duszę na ramieniu , na miejscu Pani Marzena Konopko i bardzo życzliwe i sympatyczne pielęgniarki zdjęły ze mnie lęki i obawy. Badanie przeprowadzone profesjonalnie można spokojnie powiedzieć że wzorowo. Szczerze polecam i dziękuje Pani Marzenie Konopko i przesympatycznym pielęgniarkom.

Kolonoskopia wykonywana przez Panią doktor Marzenę Konopko i jej zespól odbyła się bez żadnych problemów. Sprawnie , bez żadnych problemów. Pani doktor w trakcie badania usunęła mi zmianę .. Zachęcam wszystkim w/w badanie i polecam Panią doktor.

Dziękuję pani doktor marzenie Konopko za profesjonalny,wzbudzający zaufanie sposób wykonania zabiegu badania kolonoskopowe go.Zabiegu wykonanego w ramach "programu kolonoskopowego"Dyskomfortu związanego z tym zabiegiem doświadczyłem w minimalnym stopniu.Robert Onoszko

Polecam program kolonoskopowy - pomimo obaw byłam mile zaskoczona - badanie przebiegło sprawnie, w miłej atmosferze i z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Było zupełnie bezbolesne, z optymalnym zastosowaniem środków znieczulających. Po kilkunastu minutach czułam się bardzo dobrze i mogłam normalnie funkcjonować. Pani doktor rzetelnie przekazała informację udzielając stosownego wsparcia. Taka profilaktyka może okazać się bezcenna.

Było zupełnie bezbolesne, z optymalnym zastosowaniem środków znieczulających.

Proszę Państwa, nie odkladajmy badań na przysłowiowe jutro i nie zastanawiajmy się, że może nie trzeba ich wykonywać, bo i po co przecież jestem zdrowa bądź zdrowy. Dlaczego tak piszę, otóż, jak każdy z nas zakłada, że wszystko w naszym organizmie gra tak i moja skromna osoba myślała, że tak jest, a tu okazało się, że zonk i niemiła niespodzianka. Jestem wdzięczna, że trafiłam do wspaniałej, profesjonalnej i uroczej Pani Doktor!!! Badanie ani nie było krępujące, ani bolesne wręcz przeciwnie wszystko odbyło się sprawnie i profesjonalnie. Dr Konopko to lekarz ...

Dr Konopko to lekarz na medal i to lekarz z prawdziwym podejściem do pacjenta!!!
Dziękuję serdecznie i Pani Doktor i jej zespołowi, wszystkie Panie są bardzo profesjonalne, sympatyczne i proszę Państwa z uśmiechem na twarzy co jest rzadkością w tej branży.
Pozdrawiam serdecznie!!!