Marzena Kowalczyk-Barańska

Najlepszy lekarz pod słońcem . Pani doktor wyleczyła mojego 17 letniego syna z astmy a córce wykryła wadę serca. Inni lekarze nie słyszeli szmerów nad serduszkiem. Dziś moja córka jest po operacji i jest zdrowa

zgadzam sie pani doktor stala sie wielka krolewna tylko sie krzywi i stroi miny i lekcewazy ludzi i ich objawy. trzeba uwazac na leki ktore wypisuje bo czasem moga zamiast pomoc to bardzo mocno zaszkodzic. jesli kos chce wybra lekarza dla siebie lub swojego dziecka to zdecydowanie odradzam. niemila niekompetentna i wypisuje leki ktore szkodza

Pani doktor wywyższa się i wszystkich innych ludzi uważa za głupszych i gorszych od siebie, nie słucha co sie do niej mówi, zero współczucia, lekarz bez serca. Żle stawia diagnozy i wypisuje niepotrzebne leki, antybiotyki którymi może zaszkodzić i potem trzeba się leczyć u innych specjalistów. Nie chce wypisywać skierowań na żadne wyniki i trzeba chodzić prywatnie. Zdecydowanie nie polecam, pani doktor nie ma podstawowej wiedzy i brakuje jej kultury

Bardzo polecam miła uprzejma ma podejście do małych pacjentów

Bardzo polecam miła uprzejma ma podejście do małych pacjentów

Pani doktor Marzena Kowalczyk-Barańska jest lekarzem bardzo wnikliwym. Do pacjentów - zarówno do dzieci, jak i do osób dorosłych, ponieważ jest również lekarzem rodzinnym - podchodzi z dużym zaangażowaniem. Nie tylko leczy objawy choroby, ale niezmordowanie szuka jej przyczyn, będąc żywo zainteresowaną wyleczeniem pacjenta. Jest przy tym zarówno rzetelna i konkretna, jak i delikatna. Pani doktor ma wspaniałe i bardzo życzliwe podejście do ludzi i już sama rozmowa z Nią sprawia, że pacjent czuje się otoczony dobrą i właściwą opieką. Już od 17. lat - w przypadku choroby mojej czy moich trojga dzieci - zwracam się o poradę do pani doktor Kowalczyk-Barańskiej i mogę stwierdzić, że po tylu latach Jej stosunek do pacjenta nie stracił nic ze swej życzliwości, zainteresowania i sumienności.

Świetny lekarz. Zawsze skuteczna w leczeniu całej rodziny, dzieci i dorosłych.Najlepsza!

polecam naprawde przejmuje się pacjentem leczę u niej dzieci

polecam naprawde przejmuje się pacjentem leczę u niej dzieci

JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z PORAD, PODEJSCIA I KOMPETENCJI PANI DOKTOR, SKUTECZNIE ROZWIAZALA PROBLEM MOJEGO DZIECKA, WYSYPKA USTAPILA, NIE WRACA. BARDZO MILE I FACHOWE PODEJSCIE DO PACJENTAB I RODZICA, POLECAM KAZDEMU KTO SZUKA DOBREGO LEKARZA

Lekarz z powołania :) więcej powinno być takich lekarzy

Lekarz z powołania :) więcej powinno być takich lekarzy

Pełen profesjonalizm! Jak najbardziej lekarz godny polecenia.

Pełen profesjonalizm! Jak najbardziej lekarz godny polecenia.