lek. stom. Marzena Kupislek. stom. Marzena Kupis - zdjęcie profilowe

lek. stom. Marzena Kupis

Doktor Marzena Kupis ukończyła Akademię Medyczną w 1997 roku. Od początku związana ze stomatologią estetyczną(licówki porcelanowe, korony porcelanowe, implanty, sztuczne szkliwo, licówki kompozytowe). Często zapraszana do mediów ze względu na olbrzymie doświadczenie w stomatologii estetycznej, w której się wyspecjalizowała.

Chce z calego serca polecić uslugi Pani Dr. Marzena Kupis. Bylam jej pacjentka. Uslugę wykonala perfekcyjnie i to na dodatek w przyspieszonym tempie. U mnie to byla specyficzna sytuacja bo czas naglił - to Pani Doktor ponad swoje możliwosci starala sie dokończyc powierzone dla Niej czynności. Praca - bardzo dokładna, rzetelna i nie mòwię terminowa, bo to przecież była ponadterminowa. Bardzo też miła i przyjemna obsluga. Ta też droga chce serdecznie podziekować Pani Doktor Kupis, Panu z Laboratorium Dentystycznego i wszystkim którzy przyczynili się do tego, że dziś jestem bardzo zadowolona. Życzę powodzenia w życiu osobistym i bisnesie.
Z poważaniem - Stanislawa Ch.

Nie wiem skąd te dobre opinie. Po leczeniu u pani dr 2 zębów czuję ból/nadwrażliwość, co nie zdazyło się nigdy u innych stomatologów, pomimo, ze były leczone znaczniee większe ubytki Dodam, ze próchnica którą leczyła pani dr była płytka i obejmowała głownie szkliwo (słowa pani dr). Wcześniej leczyłam inny ząb tez u pani dr i ogólnie ból utrzymywał się ponad 3 tyg. Pominę już półgodzinne spóźnienie .. Generalnie wnioski wyciagnijcie sami, ja nie polecam

Wszystkie opinie są jak najbardziej prawdziwe. Na Pani Doktor można polegać i zawsze dobrze traktuje pacjenta. Pozytywne wrażnie i mogę polecić

Moje korony na jedynkach to prawdziwe cudo !!!! Wreszcie mogę się uśmiechać. Pani Doktor pomogła mi odzyskać wiarę w siebie i cieszyć się pięknym uśmiechem :). Poleciła mi ją znajoma, a ja będę ją polecać wszystkim, bo jest fantastyczna. Miła, cierpliwa, uważnie słuchająca pacjenta, tłumacząca dokładnie cały proces leczenia i nie żałująca czasu na perfekcyjne wykonie pracy !!! Poza tym sama klinika i atmosfera absolutnie bez zarzutu. Gorąco polecam :)

W 100% polecam Panią Doktor. Cierpliwa, uprzejma, dokładnie wytłumaczy wszystko. Podejście Pani Doktor do pacjenta - perfekcyjne!!!! Leczę zęby u Pani Doktor już kilka lat i jest to najlepszy stomatolog jakiego kiedykolwiek spotkałam. Serdecznie wszystkim polecam Panią Doktor.

Bardzo polecam , niezwykle dokładna i precyzyjna, ja robiłam dość drogą pracę , bo licówki porcelanowe i uważam ,że zostały wykonane doskonale.

Bardzo polecam ,

Profesjonalna, uprzejma, z niezwykłą uważnością na potrzeby pacjenta!

Profesjonalna, uprzejma, z niezwykłą uważnością na potrzeby pacjenta!

Miła i kompetentna dentystka. Wizyta u niej to przyjemność!

Miła i kompetentna dentystka. Wizyta u niej to przyjemność!