lekarz Marzena Kwiatkowska

Najlepszy pediatra na swiecie:) Osoba zasadnicza,ze specyficznym poczuciem humoru,ale przede wszystkim lekarz kompetentny i z rewelacyjnym podejsciem do dziecka. Chodze do niej prawie 14 lat z jednym dzieckiem, a teraz zaczelam z drugim:))polecam z calego serca!!!!

Najlepszy pediatra na swiecie:)

Dzisiaj po raz pierwszy trafilam do Pani dr. do dzieci chorych. Wywarła na mnie i na mojej coreczce bardzo dobre wrażenie. Doskonały kontakt z dzieckiem. Dokładnie wytlumaczony sposób i rodzaj leczenia. Oprócz diagnozy Pani dr zwrocila uwagę na inny, nie związany z chorobą problem. Kompleksowe podejście do pacjenta. Widać, że to lekarz z powołania.

Rewelacyjny lekarz. Moje dziecko ma pod opieką od 13 lat. Diagnozy i leczenie zawsze trafne. Kompleksowo podchodzi do zdrowia dziecka, nie koncentruje się jedynie na problemie, z którym aktualnie się u niej zjawiamy. W przypadku choćby najmniejszych wątpliwości zleca specjalistyczne badania w celu ich wykluczenia. I przede wszystkim dzieci nie są u niej anonimowe.

Super profesjonalistka, zawsze 100% trafne diagnozy, bardzo kocha dzieci, jedyny mini minus to, że czasem bywa szostka w obyciu.

Wczoraj byłam z moja maleńką córeczką u Pani doktor , była wspaniała, nawiązała świetny kontakt z małym płaczącym pacjentem,mówiła wiersze i wykazała wielką troskliwość dla dziecka i jej mamy:) Fantastyczna polecam !!

Wspaniała lekarka, potrafi wiele rzeczy połączyć i wywnioskować właściwy problem.

Świetny lekarz - konkretna, kompetentna, konkretna. Najlepszy lekarz na jakiego kiedykolwiek trafiliśmy z naszym dzieckiem.

Kwiatkosia-tak nazywała ją moja córa (teraz 23 lata)-prowadziła moją córkę od niemowlaka do 18 lat. Bardzo żałowałam, że dziecko dorosło, a pani doktor nie jest internistą. Cudowna lekarka, stawia trafne diagnozy, nie boi się wystawiać skierowań cito na badania. Bardzo oddana pacjentom. Godna zaufania. Polecam gorąco.

oprócz tego co zostało wymienione w punktach cechą wyróżniającą panią doktor jest dobra znajomość swoich pacjentów. duży plus za tę cechę!

Bardzo dobry lekarz, godny polecenia. Odkąd korzystam z jej metod rozpuszczania wydzieliny, moje 3-letnie dziecko nie zachorowało na nic poważniejszego od kataru i kaszlu.