lekarz Marzena Łabęcka

Internista

2,5

Niestety, nie jestem w stanie polecić Pani Marzeny Łabęckiej jako lekarza rodzinnego. W mojej ocenie zachowanie Pani doktor jest bardzo nieprofesjonalne. Lekarz przewszystkim powinien umieć panować nad emocjami i być odpornym na stres, tych cech brakuje u Pani doktor moim zdaniem. Również opis wizyty- pełen wykrzyknikow świadczy o problemach z emocjami i ukazuje brak profesjonalizmu u Pani doktor.

Pani doktor bardzo miła ale nic poza tym. Zbagatelizowanie moich objawów i stwierdzenie, że poboli i przestanie skończyło się na SOR kolejnego dnia. Sama uprzejmość czasem nie wystarcza