lekarz Marzena Laskowska

Laryngolog

1,9
2,1
1,9

Pani Laskowska powinna przyswoić sobie znaczenie słowa - profesjonalizm. Nie posiada nawet minimum współczesnej wiedzy na temat psychologi dziecięcej i współpracy z małym pacjentem.

Pani Laskowska powinna przyswoić sobie znaczenie słowa - profesjonalizm.

Szkoda, że nie można dać 0. Lekarka całkowicie niekompetentna i nieuprzejma. Dodatkowo arogancka w stosunku do pacjenta. Zdecydowanie nie polecam!!!

Trzylatka poszła na badanie słuchu a nagle została alergiczką i pani doktor przepisała tabletki(powyżej 12 rż) i steryd do nosa - choroby same się znajdują po przekroczeniu gabinetu jak w kole fortuny

Ta pani nie powinna wogóle leczyć ludzi.Wypisuje leki nieadekwatne do schorzeń.Pyta co dolega,słucha uważnie a potem wypisuje recepty na coś zupełnie innego.

Zdecydowanie nie ppokecam.Bardzo uprzejma pano doktor, ale na tym się bajka kończy. Przyszedłem do niej z męczącym kaszlem i chrypką, zbadała mnie i wypisała mi leków za ponad 150 zł zupełnie na coś innego: Tabletki przeciwbólowe, przeciwzapalne i przecigorączkowe, 2 rodzaje sprayu do nosa, jeszcze jeden lek do nosa na oczyszczenie, tabletki na ostre stany zapalne zatok, leki przeciwalergiczne i na uczulenie. ( Nie mam zapchanego nosa, na zatoki nigdy nie chorowałem, nic mnie nie boli i nie mam gorączki).Drugie 150 złotych zapłaciłem za wizytę, bo byłem prywatnie.

Chodzę z córką do Pani Doktor, oboje jesteśmy bardzo zadowoleni. Zawsze konkretnie, merytorycznie, atmosfera bardzo miła. Zdecydowanie polecam. Absolutnie nie mam zastrzeżeń. Super lekarz!!

W żadnym wypadku nie polecam, bardzo niemiła, nieuprzejma, złośliwa... jak ktoś powyżej napisał.. "koszmarna mądrala", bardzo trafne określenie. Na zwykłe pytanie odpowiedź to potok nieuprzejmości. Pani w rejestracji wyjątkowo nieuprzejma. W dobie pandemii koronawirusa obie panie z opuszczoną maseczką, czyli tak samo jak bez...a przecież lekarze tak bardzo nawołują by nosić maski, a co dopiero lekarz, który ma styczność z ludźmi chorymi. Nie dodaję tej opinii w przypływie emocji a jak najbardziej spokojnie. Jednym słowem, omijajcie tą przychodnię.

Jednym słowem, omijajcie tą przychodnię.

Byłem nie jeden raz, zawsze miło szybko i konkretnie, zawsze wytłumaczy na co są dane leki jak działają itp, obsługa w rejestracji czasem trochę niemiła, dziwię się tym gorszym komentarzom.

Koszmarna mądrala. Nie wie na czym polega zawód lekarza.

Koszmarna mądrala. Nie wie na czym polega zawód lekarza.

Ta baba to szok. Nie dość, że nie odróżniła torbieli bocznej szyi od węzła chłonnego to jeszcze była tak bezczelna i chamska, że na pewno złożę jej wizytę, tym razem już bez rejestracji. I wtedy usłyszy co sądzę o marnych ale przede wszystkich bezczelnych lekarzach. I jej nieszczęśni pacjenci też usłyszą. Hasła typu nie będę pana uczyła medycyny czy jak ma się hipochondrię to trzeba iść do psychiatry są u niej normą.