lek. dent. Marzena Łazarska-Zając

Zdecydowanie nie polecam, pani nie jest uprzejma ani w ogóle nie tłumaczy choroby. Lepiej jechać gdzieś dalej.

Polecam leczenie kanałowe - na nfz, bezboleśnie i skutecznie. Znieczulenie oczywiście we własnym zakresie, ale wcale nie jest drogo

Pani niemiła, niesympatyczna, nie tłumaczy ani choroby ani procesu leczenia tylko robi swoje. Nie podaje znieczulenia. A swoje okropne uwagi na temat pacjenta mogłaby zachować dla siebie... W końcu jest ona od leczenia, a nie od oceniania ludzi. Nie polecam.

Bardzo sympatyczna Pani doktor, wszystkie żeby leczone w tym gabinecie. Jestem bardzo zadowolona z każdej wizyty. Mimo, ze wcześniej bałam się wizyt u dentysty. Polecam serdecznie.

Bardzo miła i kompetentna Pani doktor. Wszystkie ząbki, leczone przez panią doktor super się trzymają zarówno u mnie, jak i u moich dzieci. Polecam w 100%.

polecam miła kompetentna pani ,super usówa zęby polecam. roznie oceniają pacjenci skutecznośc leczonych zębów ale pewnie zależy to od wielu czynników np stanu uzębienia,higieny