dr n. med. Marzena Maciejewska-Jeske

3,4
3,4

bardzo dobrze poprowadziła moją ciążę! Klaudyna

bardzo dobrze poprowadziła moją ciążę! Klaudyna

naprawde polecam!Jest to lekarz,który nie stawia diagnozy w ciemno...najpierw badania potem diagnoza!polecam!A jesli chodzi o te smieszne opinie ,ze wizyty trwaja za krótko to przepraszam bardzo....ale co chcecie tam robic dłuzej niz 10 minut???Jesli jest sie dobrym lekarzem to wizyta wcale nie musi trwac długo.Moją ciąze prowadził inny lekarz i wizyty trwały o wiele krócej niż u pani doktor M. Jestem bardzo zadowolona!

Słyszałam dużo dobrego o tej lekarce ale się zawiodłam. Nie rozpoznała u mnie zakażenia wirusowego i leczyła mnie lekami na zakażenie bakteryjne. Jak zauważyła swój błąd zapisała mi tak silny lek, że prawie skończyłam na ostrym dyżurze. Kuracja u tej lekarki skończyła się nie tylko namnożeniem zmian wirusowych ale powstaniem również 'grzyba' na skutek braku odporności wywołanych antybiotykami na zakażenie bakteryjne. Straciłam kupę pieniędzy, mnóstwo czasu (opóźnienia min. godzinne to standard) i wyszłam w gorszym stanie zdrowia niż przyszłam. Następnie zgłosiłam się do NFZ i tam zostałam kompeksowo wyleczona z moich dolegliwości.

Jedynie co mi się nie podoba to ten ciągły pośpiech i troszkę wysoka cena wizyty.

A ja polecam i mam do p. Doktor zaufanie. Nie zgadzam się z opinią, że jest oschła, jest po prostu konkretna. Byłam u niej już kilka razy i nigdy nie spotkałam się ze złym traktowaniem z jej strony. Jak trzeba to wytłumaczy, uspokoi.

witam, pani doktor wzorowo prowadziła moją ciążę, jestem bardzo zadowolona z kompleksowej opieki i czasu, który mi poświęciła. Byłam nawet u niej na oddziale na kompleksowych badaniach.

Jak na razie jestem z pani doktor zadowolona, zobaczymy jak bedzie dalej!

Jak na razie jestem z pani doktor zadowolona, zobaczymy jak bedzie dalej!

Pani Doktor ma dużo pacjętów i bardzo mało czasu:/Trzeba jej ufać.Wiem jakie ludzie potrafią zadawać pytania i nie dziwię się,że niekiedy jest niemiła.

przerażają mnie negatywne opinie o Pani doktor, głownie te o braku czasu, ale powierzam jej swoją przyszłość i jeszcze mam do niej zaufanie

JEST SZYBKA JAK STRUS PEDZIWIATR,HUMORKI MA ROZNE RAZ MILA A INNYM RAZEM OSCHŁA.A CZY DOBRA JEST TO NIE MOGE WYRAZIC OPINI BO DWIE WIZYTY MIAŁAM DOPIERO.CZAS POKAZE.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Poznań"?

Sławomir Meller

Centrum Zdrowia Kobiety