lek. med. Marzena Maleclek. med. Marzena Malec - zdjęcie profilowe

lek. med. Marzena Malec

Specjalista z dziedziny Położnictwa i Ginekologii
Starszy asystent w Oddziale Klinicznym Perinatologii, Położnictwa i Ginekologii ŚUM w Rudzie Śląskiej

Specjalista z dziedziny Położnictwa i Ginekologii

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, Wydziału Ogólnolekarskiego z Oddziałem Stomatologicznym w Zabrzu. Od 2011r. jest asystentką Oddziału Perinatologii, Ginekologii i Położnictwa Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej gdzie odbyła szkolenie specjalizacyjne a następnie uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie ginekologii i położnictwa. W codziennej pracy zajmuje się zarówno prowadzeniem ciąży jak i diagnostyką, leczeniem zachowawczym oraz operacyjnym schorzeń kobiecych. Posiada liczne certyfikaty badań USG uzyskanych w Roztoczańskiej Szkole Ultrasonografii oraz Śląskiej Szkole Ultrasonografii i Nowoczesnych Metod Diagnostycznych, a także certyfikat kolposkopii Polskiego Towarzystwa Kolposkopii i Patofizjologii Szyjki Macicy. Uczestniczy w licznych konferencjach, kursach i szkoleniach ciągle podnosząc swoje kwalifikacje i wiedzę.

Pani Marzena prowadziła moje dwie ciąże. Pomimo różnych komplikacji zawsze mogłam liczyć na pomoc. Nigdy nie zostawia pacjentki samej sobie, jest bardzo cierpliwa, dokładnie wykonuje badania, można zadawać jej pytania i na nie odpowiada. Oprócz tego jest bardzo sympatyczną osobą,dlatego wizyty przebiegają w bardzo miłej atmosferze. Jestem bardzo szczęśliwa, że trafiłam na tak wspaniałego lekarza, któremu mogłam zaufać i spokojnie czekać na narodziny córek, bo wiedziałam że jestem otoczona opieką. Z całego serca polecam!

Z całego serca polecam!

Pani doktor Marzena Malec to bardzo kompetentny lekarz z bardzo dużą wiedzą w swojej dziedzinie. Poza tym miła, uśmiechnięta i zawsze z dobrym słowem. Wizyty przebiegają w przyjaznej i komfortowej atmosferze. Jako pacjentka bardzo ufam Pani doktor i czuję, że jestem w dobrych rękach. 😊

Jako pacjentka bardzo ufam Pani doktor i czuję, że jestem w dobrych rękach. 😊

Fachowy i bardzo pomocny lekarz z powołania. Zawsze można liczyć na dokładne omówienie czynności, poradę w każdej nawet najmniejszej wątpliwości i pomoc w każdej sytuacji.

Prześwietna, serdeczna i bardzo fachowa opieka podczas prowadzenia ciazy! Gorąco polecam panią doktor ❤️