lekarz Marzena Michałek

Psychiatra

U Pani Doktor Michałek leczyła się moja przyjaciółka. Wyleczyła ją z ciężkiej depresji. Poświęcała jej dużo czasu i uwagi. Wyraz twarzy Pani Doktor wzbudza sympatię i zaufanie. Wspaniała, życzliwa i empatyczna Osoba. Obecnie moja przyjaciółka jest na tyle zdrowa, że przy pomocy Pani Doktor w ogóle nie przyjmuje leków i rozpoczęła pracę. Razem z przyjaciółką polecamy tę Panią naszym znajomym, potrzebującym pomocy !

Jeżeli wstydzisz się iść do psychiatry, obawiasz się to pani doktor Michałek jest lekarzem, którego powinieneś odwiedzić! W kilka minut potrafi stworzyć bardzo przyjazną atmosferę, gdzie człowiek się otworzy i powie co mu doskwiera. Powtarzane jest często, że pani Michałek jest "ciepła" - otóż jest. Bardzo rozsądnie przepisuje leki, indywidualnie podchodzi i odpowiada cierpliwie na wszystkie pytania związane z lekami, zaburzeniem, chorobą. Jestem pod opieką już 3 lata i nie widzę siebie u innego psychiatry. Polecam z czystego serca.

Lekarz z powołania. Bardzo miła, ciepła osoba. Dobry słuchacz. Odnosi się do każdej wypowiedzi, tłumaczy każdą wątpliwość na spokojnie, nie popędza. Tłumaczy cierpliwie. Człowiek nie czuje się przy pani doktor jak ktoś gorszy. Polecam z czystym sumieniem!

Lekarz z powołania.

Dobry specjalista,pomocny,aczkolwiek ostatnio pojawil sie problem,zabraklo mi leku,chodzilem po receptę kilka razy i nigdy dr nie miala czasu zeby ja przepisac,chyba kompetentny lekarz powinien rozumiec ze lekow z jej branzy nie wolno przerywac,bylem ponad tydzien bez lekarstw tylko dlatego ze Pani dr nie potrafila szybko pisac i obslugiwac sie klawiatura komputera,choroba zaczela sie nawracac ale w koncu otrzymalem receptę:)

Ogólnie ok .................................................................................................

Do Pani Doktor trafiłem sugerując się zamieszczonymi tu komentarzami, okazała się ujmująco ciepłą i serdeczną osobą.Polecam.

Leczę się u niej o 8 lat.Jestem bardzo zadowolony.W kontakcie z pacjentem jest bardzo ciepła.Rozmawia się z nią jak z kimś z bliskich osób.Dobrze wybrała sobie profesję.Polecam wszystkim potrzebującym pomocy w trudnych chwilach.

Polecam, Pani Doktor pomaga mi od kilku lat. Jestem bardzo zadowolony

Polecam, Pani Doktor pomaga mi od kilku lat. Jestem bardzo zadowolony

Wspaniała pani doktor ! Trafnie przpsiałą mi leki,*ciepła* poświęca dużo czasu pacjentowi,wszytko tłumaczy.Wzbudza zaufanie.Bardzo mi pomogłą .Poleciłam ja już kilku osobomi i są bardzo zadowoleni