Marzena Nanek

Genialna jednym słowem. Fachowiec w swojej dziedzinie ale przy tym o niezwykle empatycznym, ludzkim podejściu (zarówno do dorosłych jak i do tych namłodszych pacjentów) a to nie zdarza się często!

Do doktor Nanek chodzę od pewnego czasu, obecnie przyjmuje na Krakowskiej 49 w nowym gabinecie. Głównie "sprzątała" błędy innych lekarzy i muszę powiedzieć, że zna się na endodoncji, jak mało kto, chociaż moje zęby należą do trudnych przypadków. Ponadto ma świetne podejście do dzieci, moja córka miała ząbki w fatalnym stanie i wszystkie podejścia do innych lekarzy kończyły się histerią. U dr Nanek stał się cud! Lapisowanie, lakowanie i plombowanie, a teraz ząbki ma śliczne i jeszcze się dopytuje, kiedy pójdziemy do Pani Doktor!

Podczas jednej z wizyt w indexmedica trafiłam na dr Nanek i muszę przyznać, że była to jedna z przyjemniejszych wizyt. Pani doktor jest bardzo delikatna, dba o komfort pacjenta oraz o to, by nie bolało. Jeśli trzeba, poda znieczulenie. Bardzo troskliwa i przyjazna osoba. Leczenie przebiegło bardzo sprawnie i bezboleśnie. Polecam

Wszystkie ubytki mam już zaleczone. Niestety zęby psują mi się w zawrotnym tempie, mimo że nitkuję, szczotkuję i naprawdę o nie dbam :( Do dr Nanek chodzę od kilku lat i nie zawiodłem się nigdy. Sympatyczny, delikatny lekarz. Super

Przesympatyczna kobieta i bardzo fachowa lekarka. Dzięki niej udało mi się ominąć przykry zabieg usuwania zęba. Pani doktor Nanek uratowała mi ząbek za co jestem przeogromnie wdzieczna. Oby więcej takich lekarzy