dr n. med. Marzena Nordyńska-Sobczak

Lekarz rodzinny, Pediatra

Wspaniała, kompetentna osoba. Lekarz z doskonałym podejściem do dzieci. Wszystko dokładnie i starannie tłumaczy. Gorąco polecam.

Świetna Pani Dr. z super podejściem do dzieciaków i rodziców, wszystko tłumaczy a gdy zadamy pytanie z chęcią odpowie.

Super, z pierwszym dzieckiem chodziłam do Pani doktor Nordyńskiej więc jak urodziłam drugie to nie wyobrażałam sobie wizyt u innego lekarza

Cudowny lekarz, wspaniałe podejście do dzieci, dzięki Pani Doktor Sobczak moje dziecko przestało się bać lekarzy, a jako się panicznie.

Świetna lekarka, przepisuje dopasowane lekarstwa, dziecko szybko wraca do zdrowia, bardzo dobre podejście do dzieci! Chętnie pomaga przy chorobie nawet po godzinach swojej pracy w przychodni, widać, że jest lekarzem z powołania.