mgr Marzena Okoń-Pietryszak

Dietetyk

Opinia Bardzo dobra! Pani MARZENA przeprowadziła ze mną wywiad, co lubię jeść a czego nie, wykonała analizę składu ciała. Ułożyła dietę zgodnie z naszą rozmową. Wszystko jest pyszne i szybkie do przygotowania. Ani razu nie czułam się głodna. Cieszę się że każde spotkanie przynosi coraz lepsze rezultaty!

Panią Marzenę poleciła mi przyjaciółka. Nie żałuje, że udałam się do poradni, gdyż bardzo dobrze pracowało mi się z Panią Marzenką, ma ogromną wiedzę, która była potrzebna przy moich chorobach.

Długo zastanawiałam się nad pójściem do dietetyka ponieważ słyszałam różne opinie. Przeczytałam wiele i zdecydowałam się. Super przepisy dzięki którym nauczyłam się gotować wiele dobrych i szybkich potraw, polecam Panią Marzenę ma dobre podejście do pacjenta jest miła sympatyczna i pacjent czuje się swobodnie na wizytach :)

Współpracuje z Panią Marzeną aby poprawić swoje osiągnięcia sportowe. To na prawdę znakomity fachowiec w swoim fachu. Jestem pozytywnie zaskoczony, że samą dietą można osiągnąć tak wiele. Do maratonu jeszcze trochę czasu mam nadzieję, że dzięki Pani Marzenie pobije swój rekord.

wreszcie trafiłam na dietetyka z którym wiem o czym rozmawiam i potrafi się mną "zaopiekować". Niestety potrzeba dużo siły w sobie i determinacji ale od czegoś trzeba zacząć. POLECAM Panią Marzenę

Pełen profesjonalizm, do Pani Marzeny trafiłam rok temu i dzięki jej opiece pożegnałam się ze zbędnymi kilogramami jak również nauczyłam się zdrowo odżywiać i komponować swoje menu. Gorąco polecam!

Gorąco polecam!

Jestem bardzo zadowolona z wizyt które odbywają się z Panią Marzeną. Dzięki niej wyrabiam sobie dobre nawyki żywieniowe oraz zrzucam zbędne kilogramy na które sobie pozwoliłam w ciągu kilku lat. Jadłospis prosty i smaczny, polecam wszystkim.

2 miesiące i 10 kg mniej, nie każdy może się pochwalić takim wynikiem, ale nie każdy też rozpoczyna z wagą 98kg. Dieta smaczna, przepisy łatwe do przygotowania, cena adekwatna do usług. Trzymacie kciuki bo jeszcze długa droga przede mną, ale mam nadzieje że Pani mgr dalej będzie mnie wspierała.

jak na razie w 7 tygodni 7 kilo;) nigdy nie byłam na żadnej diecie, i jestem pod wrażeniem... zawsze kochałam słodycze, i nie mogłam mieć w domu nic bo zaraz znikało, teraz coś mi się odwidziało i ich nie jem... nie chodzę głodna... jedzenie jest bardzo kolorowe i pyszne:) pierwsze 4 tygodnie dla mnie były cięzkie... chodziłam tylko na pilates... ale teraz śmigam na wszystkie fitnessy, nie jem fast foodów... jest super:) polecam! jeszcze kolejne 7 tygodni:)

Wciąż poszukujesz "Dietetyk Gliwice"?

ZOZ Przychodnia Specjalistyczna "Diagnoza" A.C.Banaszkiewicz

Piekary Śląskie
Centrum Psychodietetyki i Leczenia Zaburzeń Odżywiania Przemiana
Staromiejska 6
Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Fizjoterapii "FIZJOFIT"
Szparagowa 19
44-141 Gliwice