mgr Marzena Okoń-Pietryszak

Dietetyk

Opinia Bardzo dobra! Pani MARZENA przeprowadziła ze mną wywiad, co lubię jeść a czego nie, wykonała analizę składu ciała. Ułożyła dietę zgodnie z naszą rozmową. Wszystko jest pyszne i szybkie do przygotowania. Ani razu nie czułam się głodna. Cieszę się że każde spotkanie przynosi coraz lepsze rezultaty!

Panią Marzenę poleciła mi przyjaciółka. Nie żałuje, że udałam się do poradni, gdyż bardzo dobrze pracowało mi się z Panią Marzenką, ma ogromną wiedzę, która była potrzebna przy moich chorobach.

Pełen profesjonalizm, do Pani Marzeny trafiłam rok temu i dzięki jej opiece pożegnałam się ze zbędnymi kilogramami jak również nauczyłam się zdrowo odżywiać i komponować swoje menu. Gorąco polecam!

Gorąco polecam!

Współpracuje z Panią Marzeną aby poprawić swoje osiągnięcia sportowe. To na prawdę znakomity fachowiec w swoim fachu. Jestem pozytywnie zaskoczony, że samą dietą można osiągnąć tak wiele. Do maratonu jeszcze trochę czasu mam nadzieję, że dzięki Pani Marzenie pobije swój rekord.

Długo zastanawiałam się nad pójściem do dietetyka ponieważ słyszałam różne opinie. Przeczytałam wiele i zdecydowałam się. Super przepisy dzięki którym nauczyłam się gotować wiele dobrych i szybkich potraw, polecam Panią Marzenę ma dobre podejście do pacjenta jest miła sympatyczna i pacjent czuje się swobodnie na wizytach :)

wreszcie trafiłam na dietetyka z którym wiem o czym rozmawiam i potrafi się mną "zaopiekować". Niestety potrzeba dużo siły w sobie i determinacji ale od czegoś trzeba zacząć. POLECAM Panią Marzenę

Jestem bardzo zadowolona z wizyt które odbywają się z Panią Marzeną. Dzięki niej wyrabiam sobie dobre nawyki żywieniowe oraz zrzucam zbędne kilogramy na które sobie pozwoliłam w ciągu kilku lat. Jadłospis prosty i smaczny, polecam wszystkim.

Jednym zdaniem - pełen profesjonalizm. Dla mnie, mojej mamy i jeszcze kilku znajomych. Gorąco polecam

Jednym zdaniem - pełen profesjonalizm.
Dla mnie, mojej mamy i jeszcze kilku znajomych.
Gorąco polecam

Bardzo dobrze oceniam Panią Marzenę jako dietetyka. Nigdy nie sądziłam że można tak łatwo i przyjemnie schudnąć 10 kg. w prawie 2,5 mies. Jedząc smacznie, zróżnicowanie i zdrowo. Dieta jest dostosowana do dostępnych produktów w danym czasie i jest tania. Pomijając polepszenie wyników choresteloru i ogólnego samopoczucia uważam że cena wizyty jest warta szybkich efektów. Bardzo polecam. Alicja

Alicja