lek. dent. Marzena Okuszko

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

2,5
1,8

Na początku wydawała się bardzo miła i doświadczona. Jednak po paru miesiącach zniknęła. W czasie wakacji zadzwonił telefon że pani doktor jest chora i o następnej wizycie panią poinformujemy. Nie doczekałam się tego telefonu a na miejscu powiedziano mi że pani doktor nie widziano. Wzięła karty pacjentów, umowy, pieniadze i zniknęła!!! Jest to oszustka!!!! Wyłudza pieniadze i znika.

RZEŹNIK Nie radzę. Kobieta znęca się nad pacjentami, zero współczucia, litości. wredne babsko. Nie nadaje się na lekarza ludzi jak i zwierząt.

Zero szacunku dla pacjenta,zupełna ignorancja.Pani doktor w czasie pracy zachowuje się tak jakby robiła wielką łaskę że musi się zająć pacjentem.Zdecydowanie odradzam!!!

Ze skierowaniem od stomatologa udałam się na chirurgię stom. trafiając na p. lek.Okuszko. Już od pierwszego momentu zauważyłam, że przejawia ogromne zdenerwowanie ( póżniej się okazało, że ,,musiała zmarnować na mnie dwie godziny"- cyt.). Przez całą wizytę była nieprzyjemna, a leczenia mi nie zakończyła, gdyż z bólu nie mogłam wytrzymać i po prostu wstając z fotela wyszłam.

jestem pacjentka P.doktor Okuszkood 3 lat. jestem bardzo zadowolona z leczenia przez panią doktor ,jak również przez Panią doktor Katarzynępawłowską-derlatkę.Panie Doktor są wysokiej klasy specjalistkami,o wysokich kfalifikacjach zawodowych,cechuje je ogromna erudycja ,kompetencja. Mają bardzo dobre podejście do pacjenta ,są miłe ,grzeczne,mówią na czym będzie polegało leczenie i kompleksowo podchodzą do problemu zdrowotnego. W porównaniu do innych lekarzy -wizyty i leczenie w gabinecie doktor Okuszko jest tanie ,a leczenie wykonane jest profesjonalnie ,fachowo i nie wraca sie ,żeby poprawiać leczone zęby. Wszystkim polecam panie dentyski -dr. Marzeę Okuszo i dr.Katarzynę Pawłowską-Derlatkę. Dziękuję Paniom.Ewa Mumot

Szkoda słów na doktor Okuszko.Spieszy się,jest bardzo nie miła,zero podejścia do dzieci,nie szanuje pacjęta,traktuje ludzi jak towar.

Pani doktor jako pierwsza i narazie jedyna przekonała mnie, że wizyta u dentysty może być bezbolesna i bezproblemowa. Zawsze znajdzie dla mnie czas nawet po godzinach pracy bądź w weekendy w razie bólu. Trafiłam do niej po kilku nieudanych przygodach z gorzowskimi dentystami i zyskała moje zaufanie. Cennik wcale nie jest wygórowany: jest taki jak w innych prywatnych gabinetach a sprzęt wcale nie jest brudny i przy moich wizytach nigdy mi się nie zdarzyło żeby asystentka brała udział przy zabiegu. Szczerze polecam Panią Marzenę.

Moja wizyta nie doszła do skutku, ponieważ zostałam wprowadzona w błąd przez panią z rejestracji. Zapisałam się na ekstrakcję ósemki, a okazało się , że jest to dopiero termin wizyty, na której będzie ustalona bliżej nieokreślona data zabiegu. Pani Okuszko była zdumiona podczas rozmowy w przeddzień planowanego zabiegu (zadzwoniłam żeby potwierdzić), że wyobrażałam sobie, że tak od razu przeprowadzi zabieg. Ostatecznie zmarnowałam czas, bo w pracy siedziałam po godzinach wiedząc, że przez parę dni mnie nie będzie. Brak organizacji i niekompetentny personel.

Byłam u Pani doktor z córką zero podejścia do dzieci

Byłam u Pani doktor z córką zero podejścia do dzieci

Ta pani najpierw ocenia stan uzębienia i tak Cię leczy, żeby naprawione zęby niszczyły te które masz jeszcze zdrowe (za dużo wypełniacza, który kruszy ząb po przeciwległej stronie). Chyba taki sposób na to by zwiększyć częstotliwość wizyt. Porażka. Cennik z kosmosu, warunki spartańskie.