lekarz Marzena Paciorkowska

3,6
3,9
3,3
3,6

Pani doktor jest : kompetentna, rzeczowa i przyjazna pacjentowi, choć morze nie jest zbyt wylewna ale tej ostatniej cechy nie traktujmy jako wadę. Nie stara się " załatwić " czy pozbyć pacjenta a poświęca mu dokładnie tyle czasu ile potrzeba. Ostatecznie moja wizyta była udana a co najważniejsze - owocna

Dr Paciorkowska jest świetnym lekarzem,uważnym,oddanym pacjentowi,zaangażowanym w proces leczenia,niczego w wywiadzie nie traktuje pobieżnie,zawsze ma czas,często pomimo faktu,że przyjmuje o wiele więcej pacjentów w poradni niż przewiduje plan zarejestrowań.O wysokim poziomie wrażliwości,delikatności w komunikowaniu trudnych aspektów choroby,kultury.Wszystko sprawdza,walczy o pacjenta,nigdy nie pozostawi bez pomocy.Lekarz o wielkim sercu.

Lekarz oddany pacjentowi, nie szczędzący czasu, bardzo dobry specjalista z pozytywnym nastawieniem do każdego. Na wszystkie pytania stara się odpowiedzieć wyczerpująco ze zrozumieniem punktu widzenia chorego, potrafiący poświęcić swój wolny czas, żeby pomóc pacjentowi. Wizyta u tego lekarza w szpitalu na nfz jest na poziomie wizyty w prywatnym gabinecie.

Lekarz nie okazujący empatii, robiący łaskę, że cokolwiek wytłumaczy. Stale ze wszystkiego niezadowolona, jakby to byla wina pacjenta ze jest zmęczona.

Pani dr Paciorkowska jest osobą bardzo kompetentną i cierpliwą. Leczyłam się u niej od lutego 2012 r. Jestem zadowolona z efektów leczenia i fachowej obsługi. W trakcie konsultacji tłumaczyła przebieg choroby oraz metody leczenia, które trzeba zastosować. Zajęła się mną bardzo profesjonalnie i dała nadzieję, że po chorobie będę mogła wrócić do normalnego życia. Dzięki niej uwierzyłam, że ta choroba to tylko przykry incydent w moim życiu, o którym chcę jak najszybciej zapomnieć. Alicja

Alicja

Podczas mojego leczenia w szpitalu na oddziiale radiologii pani doktor okazała się lekarzem pełnym fachowości, profesjonalizmu i czystej troskliwości.W moim przypadku lekarz która swoim zaangażowaniem dodawała otuchy,pilnowałazabiegów i nie szczędziła swojego czasu. Oby więcej takich lekarzy na tak trudnym oddziałe w tak trudnych momentach. wdzięczna pacjętka Barbara.

Pani Dr jest osobą bardzo wyrafinowaną i pewną siebie, ale jest dobrym fachowcem. Zna się na swojej dziedzinie. Mówi prawdę bez ogródek i nie owija w bawełnę. Tłumaczy chorobę, oraz jej postępowanie od a do z. Można odnieść wrażenie, że Dr jest "zimna". Ale myślę, że to kwestia rozmowy. Generalnie, można ją polecić.

Już od pierwszej wizyty nabrałem zaufania do terapii którą chce zastosować,efekty przyszły bardzo szybko,postawiła Moją żonę na przysłowiowe nogi,jeżeli ktoś trafi pod opiekę Pani dr będzie zadowolony.Jestem jej bardzo wdzięczny.Zbigniew

Bardzo dobra Pani doktor. Dobrze się mną zajęła. Dobrze wszystko wytłumaczyła i zaczęła leczenie bardzo szybko. Każdy kim się Pani doktor zajmie nie będzie żałować.

to przykre, że na tak ciężkim oddziale pani dr robi łaskie, iż poświęci 5 min (wyproszone!)na rozmowę o stanie zdrowia pacjenta; jakby nie to, że na korytarzu czekało moje dziecko roczne to nie zakończyłabym sprawy tylko na wkurzeniu...kobieta nie zasługuje na żaden szacunek!!!