dr n. med. Marzena Petrus

Okulista

Po kilku kolejnych wizytach i pobycie w szpitalu na oddziale okulistycznym u Pani dr Petrus w pełni i z wielką odpowiedzialnością potwierdzam jej wysoki profesjonalizm, nienaganną kulturę osobistą, wyjątkowy instynkt wyczucia co pacjent potrzebuje, jak udzielić jemu wsparcia, pomocy. Powołanie, wiedza merytoryczna, wyjątkowa osobowość to koronne atrybuty Pani doktor. Wszelkiej pomyślności, satysfakcji w pracy. Jędrzejewski Bogdan.

Wspaniała lekarka i osoba.Dba o pacjentów,zawsze służy pomocą.Moja sytuacja była trochę skomplikowana i tylko ona podjęła się zabiegu za co jej bardzo dziękuje.Dzięki niej będę widzieć na to oko.Jeszcze raz dziękuje wdzięczna pacjentka

wdzięczna pacjentka

Świetna i kompetentna specjalistka. Uratowała mi wzrok pomimo wydawało się beznadziejnej sytuacji. A przy tym dobry i skromny człowiek!

Wspanialy specjalista,lekarz od serca.Dzieki pomocy,mobilizacji i zaangazowaniu Pani Doktor moj syn po ciezkim urazie zachowal oko.Nadal jest pod fachowa i serdeczna opieka dr Petrus.Skladamy szczegolne podziekowania i goraco polecamy ...Gabrys z mama

Z wielu odwiedzanych lekarzy tylko Pani doktor zainterresowała się poważnie moim przypadkiem i odpowiednio zareagoała w przeciwieństwie do innych , którzy raczej starali się mnie zbyć lub odsunąć problem na dalszxy plan. Polecam z całego serca.

Polecam z całego serca.

Wciąż poszukujesz "Okulista Bydgoszcz"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Przyjazna
ulica Przyjazna 13