lekarz Marzena Pietraszek

Spotkać kogoś takiego jak Pani doktor to jakby wygrać główną nagrodę od losu.Tak się składa,ze jestem stałym bywalcem oddziału ratunkowego przy szpitalu na Wołoskiej,który pracuje pod patronatem doktora Gilla.Zespół lekarzy z którymi tu się spotkałem w czsie pobytu,uważam za wyjątkowy.Profesjonalizm,doświadczenie oraz zaangażowanie dla pacjentów wymienionego oddziału ratunkowego są szczególne.Pacjent który trafi na oddział ratunkowy otrzymuje lekarza prowadzącego.Moimi dobrymi aniołami były wspaniałe panie doktorowe. 1 pobyt dr.Justyna Pawlukaniec 2 pobyt dr.Katarzyna Gill Obecnie Pani doktor Marzena Pietraszek. Trzeba miec wielkie szczęście żeby dobrać taki zespół,który pracuje jak szwajcarski zegarek.A taki on ...

1 pobyt dr.Justyna Pawlukaniec
2 pobyt dr.Katarzyna Gill
Obecnie Pani doktor Marzena Pietraszek.
Trzeba miec wielkie szczęście żeby dobrać taki zespół,który pracuje jak szwajcarski zegarek.A taki on właśnie jest.
Serdeczne pozdrowienia dla Pani Ordynator,Pań personelu pielegnacyjnego.
Słońce jaśniej i cieplej świeci aż chce się żyć.Polecam z pełną odpowiedzialnością wymienione Pani doktor.opinia dodana przez pana Romana Maliszewskiego pani pacjenta