Marzena Rębisz

Psychoterapeuta

Witam.Gorąco polecam Panią Marzenę.Przez przypadek znalazłam się u niej. Terapia jaką prowadzi jest bardzo skuteczna i warta pieniędzy, które pobiera za wizytę. Miła i bardzo profesjonalna. Nie spoufala się z pacjentem co pomaga i owocuje w terapii. Terapeuta to nie najlepszy przyjaciel jak niektórym ludziom się wydaje. Jeśli szukacie a macie możliwość znaleźć się u niej. To bez zastanowienia!

Bardzo mi pomogła w trudnym dla mnie czasie. Miła atmosfera, potrafi słuchać i wspiarać. Jeśli ktoś potrzebuje pomocy to gorąco polecam.