lekarz Marzena Saniewska

Lekarz rodzinny

1,3

Pani Saniewska to najgorszy lekarz z jakim miałam do czynienia podczas pełnienia jej dyżuru w Sosnowieckiej przychodni na Zagórzu. Jest bezczelna i arogancka. Z pogardą i łaską traktuje pacjenta, a przysięga Hipokratesa chyba tej Pani nie obowiązuje. Jest niekulturalną osobą, niewychowaną. Robi na złość pacjentom nie wypisując odpowiedniej dawki leku i uważa, że pacjent nie ma żadnych praw. Oczywiście na temat leczenia też ma blade pojęcie przepisując standardowe leki "na wszystko". Serdecznie odradzam jakichkolwiek wizyt u tego lekarza. Z takim chamstwem i wyższością nie spotkałam się od lat. Zachowanie tej Pani jest komiczne i jest świetnym materiałem psychologicznego przypadku niespełnionych ambicji życiowych. Z całym (nie)szacunkiem (nie)pozdrawiam.

Nigdy w życiu! z daleka od takich lekarzy. ta pozytywna opinia to chyba wystawiona przez samą Panią Saniewską kawał chama, słoma z butów i tyle. Ciekawe gdzie ta Pani kończyła medycynę chyba w bliżej nieokreślonej placówce. Nie potrafi zdiagnozować podstawowych objawów choroby. Masakra następny mój krok to skarga do dyrektora przychodni a potem do NFZ tacy pseudo lekarze powinni być eliminowani w służbie zdrowia!!!!!! moja obiektywna opinia. Świeżo po kontakcie z w/w.

do tej "lekarki" to szkoda szczura wysłać. byłem na izbie przyjęć w Czeladzi, oczekujac pomocy od tej ''pani doktor'' spotkałem sie z bardzo NEGATYWNYM przyjęciem. Na przywitanie ta pani z podniesionym głosem zaczęła przeklinać, była agresywna. I tacy ludzie mają pomać drugim? sami potrzebuja pomocy PSYCHIATRY! tacy ludzie nie powinni pracować w służbie zdrowia! omijać tą panią szerokim łukiem!