lekarz Marzena Saniewska

Lekarz rodzinny

1,2

Potwierdzam wszystkie opinie napisane są prawdziwe.Omijać z daleka tego lekarza i tę przychodnie pod jej nazwiskiem.Gorzej nie można trafić.

Stawiłem się o 6.20 w niedzielę w POZ Sosnowiec Zagórze z ogromnym bólem spowodowanym rwą kulszową. Pani doktor ewidentnie była zdenerwowana faktem, że została wybudzona tak wcześnie - w sposób bardzo nie miły oznajmiła mi, że powinienem się udać do placówki z mojego rejonu tzn do Dąbrowy Górniczej - a człowiek z bólem wracający z pracy udał się do najbliższej !!! Chyba zapomniała, że ona jest dla człowieka to raz a dwa, że już nie ma rejonizacji. Przebieg wywiadu i badania ogólnie bardzo nie miły - komendy wydawane jak do psa. Na koniec wizyty oznajmiła, że po zwolnienie lekarskie mam się udać do swojego lekarza pierwszego kontaktu !!! Powyższe ewidentnie pokazują, że taka osoba nie powinna pracować jako lekarz - może ewentualnie jako salowa - bo szacunku i empatii do ludzi to ona nie ma.
Nie polecam tego lekarza !!!

Pani Saniewska to najgorszy lekarz z jakim miałam do czynienia podczas pełnienia jej dyżuru w Sosnowieckiej przychodni na Zagórzu. Jest bezczelna i arogancka. Z pogardą i łaską traktuje pacjenta, a przysięga Hipokratesa chyba tej Pani nie obowiązuje. Jest niekulturalną osobą, niewychowaną. Robi na złość pacjentom nie wypisując odpowiedniej dawki leku i uważa, że pacjent nie ma żadnych praw. Oczywiście na temat leczenia też ma blade pojęcie przepisując standardowe leki "na wszystko". Serdecznie odradzam jakichkolwiek wizyt u tego lekarza. Z takim chamstwem i wyższością nie spotkałam się od lat. Zachowanie tej Pani jest komiczne i jest świetnym materiałem psychologicznego przypadku niespełnionych ambicji życiowych. Z całym (nie)szacunkiem (nie)pozdrawiam.

Nigdy w życiu! z daleka od takich lekarzy. ta pozytywna opinia to chyba wystawiona przez samą Panią Saniewską kawał chama, słoma z butów i tyle. Ciekawe gdzie ta Pani kończyła medycynę chyba w bliżej nieokreślonej placówce. Nie potrafi zdiagnozować podstawowych objawów choroby. Masakra następny mój krok to skarga do dyrektora przychodni a potem do NFZ tacy pseudo lekarze powinni być eliminowani w służbie zdrowia!!!!!! moja obiektywna opinia. Świeżo po kontakcie z w/w.

do tej "lekarki" to szkoda szczura wysłać. byłem na izbie przyjęć w Czeladzi, oczekujac pomocy od tej ''pani doktor'' spotkałem sie z bardzo NEGATYWNYM przyjęciem. Na przywitanie ta pani z podniesionym głosem zaczęła przeklinać, była agresywna. I tacy ludzie mają pomać drugim? sami potrzebuja pomocy PSYCHIATRY! tacy ludzie nie powinni pracować w służbie zdrowia! omijać tą panią szerokim łukiem!