lekarz Marzena Skolimowska-Rzewuska

Chirurg ogólny

ta pani doktor jest naprawde godna zaufania trafiłam po dwóch dniach z ostrym bólem brzucha praktycznie na stół co okazało sie ze wyrostek a w poprzedni dzień z takim bólem brzucha odesłano mnie do domu w wojewódzkim szpitalu bez żadnych badan co lakarz stwierdził że to kolka jelitowa i naprawde okazał sie lekarzem który lekceważył mój ból .pani miła była bardzo i naprawde niewiem co by było gdybym nie trafiła do tej pani i dziwią mnie naprawde te złe opinie

Nie wiem czy byłeś u tej samej doktor.Bo ja akurat jestem bardzo zadowolony i musze przyznać, że bardzo dobrze mnie potraktowała i właściwie udzieliła pomocy.Aż głupio czytać co ty piszesz

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Siedlce"?

Przychodnia " Żaczek "
10-Lutego 15