lekarz Marzena Skolimowska-Rzewuska

Byłem na badaniu usg u pani doktor.Badanie wykonane profesjonalnie z pełnym omówieniem poszczególnych organów.Przy okazji pani doktor zauważyła inną chorobę nie związaną z usg. Dokładnie omówiła tą chorobę i wytłumaczyła ,że potrzebna jest operacja.Uzgodniliśmy termin zabiegu i wytłumaczyła mi jak on będzie przebiegał.Pani doktor nie patrzyła na zegarek ,że czas wizyty się wydłuża tylko starała się jak najdokładniej wszystko omówić.Uważam panią doktor za miłą, sympatyczną i profesjonalną osobę godną polecenia innym /a mam 72 lata i z różnymi lekarzami miałem okazję się spotykać /.

ta pani doktor jest naprawde godna zaufania trafiłam po dwóch dniach z ostrym bólem brzucha praktycznie na stół co okazało sie ze wyrostek a w poprzedni dzień z takim bólem brzucha odesłano mnie do domu w wojewódzkim szpitalu bez żadnych badan co lakarz stwierdził że to kolka jelitowa i naprawde okazał sie lekarzem który lekceważył mój ból .pani miła była bardzo i naprawde niewiem co by było gdybym nie trafiła do tej pani i dziwią mnie naprawde te złe opinie

Nie wiem czy byłeś u tej samej doktor.Bo ja akurat jestem bardzo zadowolony i musze przyznać, że bardzo dobrze mnie potraktowała i właściwie udzieliła pomocy.Aż głupio czytać co ty piszesz