lekarz Marzena Stopyra-Początek

Internista, Kardiolog

Doktor świetny kontakt ,pełen profesjonalizm i zrozumienie dla problemów pacjenta. Pani Marzena poświęca odpowiednią ilość czasu,konkretnie i rzeczowo wyjaśnia wątpliwości...jej pomoc jest bezcenna .

Bardzo komunikatywny i kompletny kardiolog,bardzo dokładnie szczegółowo objaśnia problem.........dokładnie tlumaczy , zrozumiale dla laika. Świetne podejście do pacjenta ,szczere polecam Panią doktor Marzenkę z wrocławskiego CM Medix.

Bardzo rzetelny lekarz z profesjonalnym podejściem do pacjenta.Lekarz rzeczowy, konkretny, bardzo sympatyczny i pomocny. Dokładnie wszystko wyjaśnia .

Znakomity diagnosta , bardzo rzeczowa, a przy tym sympatyczna i troskliwa. Dokładna diagnoza i skierowanie na konkretne badania. Mam pełne zaufanie do niej i polecam w 100% potrzebującym.

Leczę się u Pani doktor już od lat i jestem bardzo zadowolona. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i życzliwość. Nigdy nie zmienię kardiologa na innego - bardzo gorąco polecam tą lekarkę.

Wciąż poszukujesz "Internista Żerniki Wrocławskie"?

Kolejowa 16A

Wrocławska 38
55-012 Żerniki Wrocławskie
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Oławskie Centrum Medyczne "OMEGA" s.c.
ulica Bolesława Chrobrego 23b
55-200 Oława
Przychodnia Stare Miasto
plac Dominikański 6
50-159 Wrocław
Centrum Rehabilitacji i Neuropsychiatrii "Celestyn" Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Mikoszów 27
57-100 Strzelin