lekarz Marzena Stopyra-Początek

Internista, Kardiolog

Rewelacyjny lekarz.Bardzo szczegółowo wyjaśniłą problem .Polecam. Już jestem umówiona na kolejną wizytę.

Wizyta punktualnie, podczas badania wszystko zostało dokładnie wyjaśnione w czym tkwi problem, cena porady przystępna, personel Medixu miły, miejsce położenia przychodni ok, jest gdzie zaparkować, polecam

Sympatyczna Pani Doktor, okazała się bardzo pomocna, wizyta konkretna. Wszystkie leki przepisane, pomagają. Wytłumaczone wszystko, także polecam.

Konsultacja kardiologiczna przebiegła sprawnie. Dostałem komplet leków na nadciśnienie , cena przystępna. Pani Doktor bardzo sympatyczna i komunikatywna, jestem bardzo zadowolony z wizyty.

Bardzo krótki czas oczekiwania na wizytę.Profesjonalna i rzeczowa porada kardiologiczna. Wszystkim polecam Panią doktor.

Wszystkim polecam Panią doktor.

Lekarz z powołania:) Przesympatyczny, z podejściem do pacjenta i ogromną wiedzą :) Wizyta przebiegła bardzo sympatycznie.

Wizyta przebiegła bardzo sympatycznie.

Bardzo miły, kompetentny lekarz. Dziękuję za wnikliwe badanie, trafną diagnozę i dostosowane do mnie leczenie .

Bardzo dobry lekarz. Trafne zdiagnozowanie mnie, pani dr pełna empati, leki niedrogie. Profesjonalistka, z odpowiednim podejściem do pacjenta, wspaniały człowiek. Dziękuję serdecznie

Jak do tej pory jestem bardzo zadowolona.........lekarz godny polecenia z powołania ! Bardzo mi pomogła w chorobie !!! Dziękuje pani doktor za dotychczasowe leczenie, wsparcie i ogólną pomoc. Małgorzata

Lekarz przyjazny dla pacjenta, miły,dokładnie wyjaśnia przyczynę dolegliwości. We Wrocławiu lepszego kardiologa nie znajdziecie. Polecam gorąco !!