Marzena Stoyra-Początek

Kardiolog

B.DOBRA SPECJALISTKA-BARDZO DOKŁADNA I EMPATYCZNA-JESTEM BARDZO ZADOWOLONY Z POMOCY JAKĄ MI UDZIELIŁĄ W CIĘŻKICH DLA MNIE CHWILACH

uprzejma, dokładnie przeprowadziła wywiad, postawiła diagnozę i wyjaśniła przyczyny takiej diagnozy, delikatna w badaniu

Pani Doktor robi badania na miejscu. Jest bardzo kompetentna. Ja jestem zadowolona. Wizyty nie są drogie. Polecam naprawdę

Jestem pacjentką Pani DOKTOR od dawna. Bardzo jestem zadowolona z jakości leczenia. Duża wiedza kardiologiczna Pani doktor połączona z kulturą osobistą są gwarantem dla mnie, że jestem w dobrych rękach. Agata

Do Pani Dr Stopyry-Początek chodzę od 4 lat. Uważam, że jest profesjonalnym, rzetelnym i taktownym kardiologiem. Zawsze rzetelnie przeprowadza badania i udziela mi szczegółowych wyjaśnień dotyczących przebiegu leczenia. Każdy mój problem jest spokojnie wysłuchany. Polecam Panią Doktor !

Do Pani doktor chodzę w sumie od niedawna i póki co nie narzekam. Ma to czego oczekuje od dobrego kardiologa i lekarza-wiedzę, podejście i skuteczność. Dziękuję.:)

Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem. Szybko postawiła diagnozę i skierowała do szpitala. Mogę wystawić tylko i wyłącznie pozytywną opinię. Dzięki Jej za to:)

Pani doktor to przesympatyczna osoba, profesjonalistka w każdym calu. Dokładnie przebada pacjenta zanim wypisze receptę. Przez cały proces leczenia dzięki dobrze dobranym lekom i fachowej opiece problem zniknął. Podsumowując świetny lekarz. Jeszcze raz dziękuje za wszystko! - zadowolony pacjent

Polecam Panią doktor szczególnie z uwagi na konrektne i uczciwe przedstawienie wszystkich możliwości leczenia i dużą troskę o osobę pcjenta.