Marzena Stoyra-Początek

Kardiolog

Dr Marzena zdiagnozowała u mnie chorobę bardzo rzadką, wykazała się obszerną wiedzą medyczną i doświadczeniem, której nie powstydziłby się żaden profesor. Rzetelna i zaangażowana. Gorąco polecam.

Świetna specjalistka! Trafiłam przypadkowo szukając lekarza kardiologa na tym portalu. Spróbowałam i polecam. Konkretny i skuteczny lekarz. DZIĘKUJĘ

Dziękuję Pani Doktor za uratowanie zdrowia mojej żony i pomoc w powrocie do normalnego życia - Karol

Od kilku lat mam problemy z sercem, ból pojawiał się po każdym większym wysiłku, praktycznie żaden sport nie wchodził w grę. Wizyty u Pani Marzeny bardzo mi pomogły!! Bardzo polecam.... Miła i bardzo fachowa obsługa:)

najlepszy lekarz z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia a miałam przyjemność poznać już naprawdę wielu kardiologów, chociażby z uwagi na fakt częstej zmiany miejsca zamieszkania. Pani doktor spełniła wszystkie moje oczekiwania. Miła, spokojna, cierpliwa i uprzejma osoba a przede wszystkim świetny fachowiec. Celnie postawiła diagnozę. Zdobyła moje zaufanie w 100% POLECAM wszystkim!

Doskonały specjalista. Ciesze się, ze do Niej trafiłem. Teraz już wiem na co jestem chory i jak się z tym odnaleźć. Polecam.

Jak długo żyje,nie spotkałam kardiologa o takich kompetencjach. Bardzo dobry fachowiec i wspaniały człowiek-to właśnie dr Marzena.

Bardzo dobra kardiolog. Widać ze zna się na rzeczy i umie skutecznie pomóc. Polecam wszystkim niezdecydowanym i chcącym polepszyć jakość swojego życia.

Doktor Marzena według mnie jest bardzo dobrym lekarzem. Zna się na swojej pracy jak nikt. Dzięki działaniom pani doktor mój układ krążenia działa coraz lepiej, a od pewnego czasu stał się dla mnie naprawdę poważnym problemem. Powoli zaczynam wierzyć w to, że nie ma problemu nie do rozwiązania. Polecam dr

Znakomity fachowiec. Dogłębna wiedza, doświadczenie i zainteresowanie pacjentem czyni z Pani dr wzorowego kardiologa! Wszystko dokładnie tłumaczy. Polecam !