Marzena Stoyra-Początek

Kardiolog

Przemiła kobietka, wszystko mi wyjaśniła co i jak więc teraz działamy. Leki zostały dopasowane bardzo trafnie. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do leczenia, wszystko jest jak trzeba. Pozdrawiam.

Kardiolog z prawdziwego powołania ,kompetentna ,potrafi trafnie zdiagnozować, miła , usmiechnięta ,wszystko dokładnie wytłumaczy, polecam serdecznie :)))))))))))

Długo szukałam właściwego kardiologa. A teraz cieszę się i dziękuję za to, że trafiłam na Panią dr Marzenę Stopyrę -Początek. Jest to osoba niezwykle ciepła i kompetentna. Doskonale odnalazła się w moich problemach z sercem. Dzięki niej odzyskałam spokój i uwierzyłam że będzie lepiej.

Jestem osobą starszą i chciałam powiedzieć, że ja bardzo Panią doktor cenię, to prawdziwy lekarz, który potrafi pochylić się nad najsłabszymi. Zawsze wysłuchała, wnikliwie diagnozowała, rozmawiała jak człowiek z człowiekiem, Pani doktor jest wyjątkiem, takich lekarzy potrzebuje nasz kraj!!!

Wysłucha, zdiagnozuje, doradzi. Z diagnozą dokuczliwej choroby od razu trafiła w 100%. Panią dr polecam każdemu kto szuka kardiologa z powołania.

Pani doktor to prawdziwy lekarz z powołania. Bardzo dokładnie zapoznaje się z historią pacjenta i stara się dobrać jak najmniej inwazyjny sposób leczenia. Do tego zwyczajnie serdeczny, ludzki człowiek co nieczęsto się zdarza. Polecam z całego serca!!!

Lekarka z dużą wiedzą ,chętnie odpowiada na pytania, cierpliwa a do tego niezwykle skuteczna. Polecam w 1000%

PAni doktor to nie tylko wysokiej klasy kardiolog, ale też fajna, ciepła kobieta. Polecam gorąco potrzebującym!!!

Znakomity specjalista w swojej dziedzinie a przy tym niezwykle mądra, życzliwa i pozytywny Człowiek z poczuciem humoru. POLECAM!

Miałam okazje być pacjentką dr Marzeny Stopyra-Początek. Jej diagnozy były zawsze trafne. Doktor jest bardzo sympatyczna i profesjonalna, udziela wyczerpujących informacji na temat choroby i ewentualnego leczenia. Przyjmuje prywatnie w Przychodni Medix na pl. Hirszfelda 17 we Wrocławiu