lekarz Marzena Szczepańska

W gabinecie Pani doktor wiem, że moje dziecko jest pod fachową opieką. Wszystko na plus: *rzetelny wywiad zarówno z rodzicem jak i z dzieckiem, *dokładne i uważne badanie, *szczegółowe wyjaśnienie problemu, *plan leczenia. Poza tym sympatycznie. Pani doktor ma odpowiednie podejście do dziecka. Wszystko w jak najlepszym porządku. Wzorowa wizyta u specjalisty. Polecam

*rzetelny wywiad zarówno z rodzicem jak i z dzieckiem,
*dokładne i uważne badanie,
*szczegółowe wyjaśnienie problemu,
*plan leczenia.

Bardzo dobry lekarz jezdze z synem od 4 lat i zawsze ma trafna diagnoze i odpowiednio dobiera leki polecam bardzo ja jestem bardzo zadowolona z Pani Doktor

Kompetentna, miła Pani doktor. świetne podejście do dziecka, prowadzi szczegółowe notatki dotyczące choroby,dokładnie i szczegółowo bada dziecko. daleka jest od kierowania dziecka do szpitala tylko w ostateczności, nie to co inni lekarze. prowadzi rozmowę nie tylko z rodzicem ale także z dzieckiem. godna polecenia i zaufania.

Jak dla mnie nieprzyjemne wizyta, jedna za drugą. Pani Szczepańska niestety odkąd pamiętam była oschła, zasadnicza, zero uśmiechu co jest ważne w pracy lekarza, a co dopiero pediatry. Dobrze, że zmieniłam lekarza. Nie polecam.

Odkąd trafiliśmy do pani doktor wszystkim ją polecam.Nie zawiedliśmy się.Ma na uwadze "przeszłość" chorobową dziecka, pamięta o tym co wcześniej się do niej mówi.Robi szczegółowe notatki, dzięki którym nie trzeba wciąż powtarzać co działo się wcześniej.Ma dobry kontakt z dzieckiem.Rozmawia z rodzicem i zawsze jest miła.Co cenne za wizyty kontrolne potrafi nie wziąć zapłaty.Same plusy dla pani doktor Szczepańskiej, którą zresztą poleca pan doktor Fluder!

to chyba najlepszy pediatra znakomite podejście do małego pacjenta i rodziców gdy Nasz synek miał zapalenie płuc szybko postawiła diagnozę wymagała częstych kontroli, za które nie brała pieniędzy życzliwa godna polecenia zawsze wysłucha to co rodzic ma do powiedzenia a dla mnie to ważne!!POLECAMY!!!!

pani doktor warta polecenia doskonałe podejście do dziecka polecam!!!!!!

pani doktor warta polecenia doskonałe podejście do dziecka polecam!!!!!!

Pani doktor wzbudzająca zaufanie, miła, uprzejma, kompetentna. Polecam.

Pani doktor wzbudzająca zaufanie, miła, uprzejma, kompetentna. Polecam.

Super pediatra fajny kontakt z dzieckiem Polecam!!!

Super pediatra fajny kontakt z dzieckiem Polecam!!!

Cóż można powiedzieć Pani doktor jest jedynym lekarzem pediatrą w Gnieźnie który odpowiednio leczy naszą córkę. Polecam jest to osoba konkretna, rzeczowa z podejściem do dzieci , bardzo sympatyczna