lekarz Marzena Szejner-Maj

Laryngolog

2,6
2,5

Współczuję każdemu pacjentowi, który będzie miał przyjemność umówić się na wizytę do "Pani Doktor". Krótko, chamsko, 0 kultury osobistej. Zamiast pomóc pacjentowi, tylko komentarze i krytyka. Najgorzej wydane 180 zł w przeciągu moich 3 minut życia. Nie polecam tej "Pani Doktor" i proszę sobie oszczędzić komentarzy pod tytułem- nie jesteśmy w stanie pomóc każdemu. Pozdrawiam. Jeśli wstała Pani lewą nogą w poniedziałek rano i ma Pani dosyć pacjentów, a jest godzina 10:15 to po co Pani wykonuje tan zawód i bierze za to pieniądze? Porażka.

Nie polecam. Wywiad z pacjentem kończy się stwierdzeniem cyt.: "Boże ludzie to nie mają innych problemów". Następnie pani przechodzi do badania, które trwa nie dłużej niż 30 sekund. Zgłaszane problemy, dolegliwości bagatelizuje, petenta traktuje jak zło konieczne, imbecyla. Finalnie twierdzi, iż nic nie da się zrobić, nie przedstawia żadnej alternatywy, diagnozy. Dawno nie spotkałam się z taką ignorancją ze strony lekarza. Dla dobra swojego zdrowia proszę omijać szerokim łukiem.

Niestety muszę się zgodzić z powyższymi opiniami. Pani lekarz jest po prostu niekulturalna, traktuje pacjenta jak kogoś niepełnosprytnego. Po takiej wizycie człowiek czuje się fatalnie. Szkolenia i kursy nic nie dają w jej przypadku, bo do gabinetu przychodzi nie *przypadek* a człowiek z problemem. NIE POLECAM!!!

Po prostu świetny lekarz pod każdym względem! Bardzo duże doświadczenie i niesamowite podejście do pacjenta. Wyleczyła mnie ze schorzenia z którym kompletnie nie radzili sobie inni specjaliści do których chodziłam na wizyty. Jestem Jej bardzo wdzięczna!

Wizyta u Pani Doktor uważam za niesamowicie rzadką w dzisiejszych czasach okazję do kontaktu z PRAWDZIWYM lekarzem. Żadnej rutyny. Uważnie wysłuchała mojego opisu choroby, przeprowadziła dokładny wywiad, świetnie postawiła diagnozę. Była miła i empatyczna. Nigdy nie miałem okazji spotkać się z tak miłą i profesjonalną obsługa medyczną. Serdecznie polecam i pozdrawiam!

Zdecydowanie polecam Panią Doktor. Jej diagnoza została postawiona bardzo trafnie. Przy tym dokładnie wyjaśniła proponowany przebieg leczenia, różne możliwości, prawdopodobne przyczyny. Cieszę się, że trafiłem do tak kompetentnego specjalisty.

Niestety nie polecam.Pani bardzo nie miła w kontakcie,wręcz opryskliwa.Nie słucha pacjenta,ignoruje opisywane objawy. Badanie laryngologiczne w mojej ocenie wykonane nie dokładnie. Diagnoza postawiona błędnej ( właściwie nie postawiona wcale) na szczęście inny laryngolog był bardziej kompetentny i włączył właściwe leczenie.

Lekarz którego szczególnie NIE POLECAM ! Podczas wizyty w przychodni przy szpitalu w Opolu umówieni na 8:00 pacjenci musieli czekać godzinę aż się łaskawie pani "doktor" pojawi, po czym po godzinie 9 wyszła z listą pacjentów i oznajmiła, że wyczytane osoby mogą iść do domu i nie będą przyjęte, bo przydzielają jej w recepcji za dużo pacjentów i ona nie bedzie przyjmować tylu dziennie . Nas z córką również wyczytała i powiedziała, że możemy sobie iść do dyrektora szpitala i nic ją to nie obchodzi. Była przy tym wyjatkowo opryskliwa i nieuprzejma, nie miało dla nie znaczenia że ktoś umówił się już ponad dwa tygodnie temu. Po prostu szczyt chamstwa i cynizmu. BARDZO NIE POLECAM KONTAKTÓW Z TĄ PANIĄ, bo swoją postawą pokazuje gdzie ma pacjentów i jaki ma zapał do pracy. Kompletny brak kompetencji by pracować z ludzmi.

Polecam. Pani Doktor bardzo uprzejma,konkretna.Z uwagą wysłuchała to co ma pacjent do powiedzenia. Diagnoza trafna,zastosowane leczenie pomoglo. Jestem bardzo zadowolona z podejscia do mojego problemu.

Polecam.
Diagnoza trafna,zastosowane leczenie pomoglo.
Jestem bardzo zadowolona z podejscia do mojego problemu.

Niekompetenta,bezczelna,niekulturalna Pani,ktora na wizycie poszpitalnej w przychodni na dzien dobry, nie znajac mnie mowi,iż mam problem z higiena w.domu skoro syn ma bakterie e.coli w uchu!!!! (syn zarazil sie na basenie w Opolu,basen byl z tego powodu zamkniety ),Pani stwierdzila ze ucho czyste i zdrowe, leczenie zakonczone., Gdy jej powiedzialam,ze nadal wydobywa sie cuchnaca wydzielina z ucha stwierdzila ,ze to woskowina. Poinformowalam pania dokotr. ,iz to ciagle ten sam zapach co wczesniej i ze w szpitalu lekarze powiedzieli,ze bedzie na wizycie pobrany wymazn kontrolny bo to z pewnoscia.ecoli i trzeba bedzie syna przeleczyc wg antybiogramu.Pani odparla,iz wg niej jest to bezzasadne,ale pobierze wymaz tylko dlatego,ze ja sie upieram! A poza tym oni i tak nie maja tego leku na oddziale ,jest on na OIOM-ie Wynik: po tygodniu ecoli! Po 2 tygodniach cudem trafilismy do Kajetan,natychmiast nas przyjeto na oddzial i zrobiono operacje na nastepny dzien! Diagnoza :zaostrzenie przewleklego perlakowego zap.ucha z podejrzeniem uszkodzenia kosci czaszki i opon mozgowych!!!!!Dziecko moglo umrzec z powodu niekompetencji tej pani i gdybym nie znalazla.innych lekarzy!!!!Dodatkowo stwierdzenie ,ze lek docelowy jest na OIOM-ie a nie na laryngologii to jakas paranoja!!!! Pacjent ma umrzec bo lek jas na innym oddziale?SKANDAL!!!!!Pani nie.powinna leczyc !!!! Omijac!!!!!!Zloze oficjalna skarge na ta Pania!