dr Marzena Talkowska

Psychiatra

Brak kompetencji, podejścia do pacjenta, zainteresowania choroba. Jeśli tak wygląda poradnia zdrowia psychicznego to współczuję do IE i innym.pacjentom.

Brak.czasu dla pacjenta w trudnej sytuacji, odesłanie do lekarza rodzinnego. Szok. Mimo próśb że sytuacja jest krytyczna z powodu braku.lekow zero odzewu. Jutro i juz. Pierwsza wizyta i jak przypuszczam ostatnia.

UWAŻAM ,ŻE TO NAJLEPSZY SPECJALISTA OD CHORÓB PSYCHICZNYCH I NERWOWYCH P. DOKTOR WYCIĄGNEŁA MNIE OD SMIERCI ,POTRAFI LECZYĆ NIE TYLKO LEKAMI ,POTRAFI Z PACJENTEM POROZMAWIAĆ I TO BARDZO DŁUGO NIE MA LEPSZEGO SPECJALISTY NA TERENIE MIASTA MRĄGOWA OD P. DOKTOR MARZENY TALKOWSKIEJ ŚWIETNY PSYCHIATRA WYRAZY SZACUNKU I POWAŻANIA STAŁY PACJENT

Prawdziwy lekarz z powołaniem. Polecam wszystkim "mającym problemy"!!!!!!!!!!! Miałem dzisiaj niezapowiedzianą wizytę u Pani Doktor z córką. Mimo, że grafik napięty znalazła czas i odpowiednio pokierowała. Dziękuję.