dr Marzena Wosik-Erenbek

Kardiolog dziecięcy

Pani doktor jest kompetentna, ale brakuje jej empatii i cierpliwości do najmłodszych pacjentów. Badanie zostało przeprowadzone nerwowo, dziecko płakało przez całe badanie. Na końcu straszyła szpitalem, gdzie dziecko miałby zostać przebadane 'w spokoju' (nie chcemy nawet wiedzieć jak miałby ten spokój wyglądać - pewnie narkoza). Na szczęście udaliśmy się do innego kardiologa dziecięcego, gdzie rodzić z dzieckiem mógł położyć się na łóżku w dogodnej pozycji, dzięki czemu dziecko ani razu nie zapłakało, a wręcz przeciwnie, zaczęło uśmiechać się do lekarza. Nikt nie straszył szpitalem. Okazało się że pełną diagnostykę można przeprowadzić w gabinecie lekarskim, a nie na oddziale.

Pani Doktor widać jest lekarzem nie tylko z wykształcenia ale również z zamiłowania. Bardzo dobre podejście do pacjenta i ogromna wiedza . Polecam z całego serca.

Witam! Dziś opuściłam oddział immunologiczny w ICZMP w Łodzi Moim synem zajmowała się pani doktor...powiem krótko ....odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Zainteresowana, rzeczowa, kompetentna, dokładna i słowna. Dziękuję za poświęcony czas, uwagę i troske

Pani dr kardiolog dziecięcy( ktora nie ma do nich w ogole podejścia) Wystawiła opinie na temat dziecka wyglądu. Oceniając wygląd nastolatki (m.in. kolczyk w nosie oraz pofarbowanewłosy) wysnula wnioski że dziecko siebie nie akceptuje, ma nerwice i powinno pójść do psychiatry. Z całego serca nie polecam. Wizyta może spowodować traumatyczne przeżycie u dziecka.

Pani doktor nie miła, placz dziecka tłumaczy niekompetencja rodziców i rozpieszczeniem dziecka. Ogólnie nie polecam, bardzo nie miła nie mowi przed badaniem w jaki sposób trzymać dziecko itp. Nie polecam kolejnych wizyt.

Pani dr mówi spokojnym głosem. Co do kompetencji nie potrafie ocenic bo to bylo badanie sprawdzajace, jednak co do zachowania Pani dr to zgadzam się z opinią, że jeśli dziecko zaczyna płakać to Pani dr traci cierpliwość i rzuca w stronę rodziców uwagi nie na miejscu. Myślę, że można poszukać innego kardiologa bo dziecięcy powinien mieć dobre podejście do dzieci, a w tym przypadku bym polemizowala.

rewelacyjna mia kometentna szybka diagnoza i wyrozumialosc pani Erenbek jest sympatyczna i godna polecenia

Pani doktor na początku wizyty wydaje się bardzo miła, jednak gdy dziecko (6miesięczne) przy wykonywaniu USG zaczyna płakać i się wiercić, szybko traci cierpliwość, a jej komentarze są chamskie. Usłyszała od pani dr. że jeśli dziecko nie przestanie płakać to będzie musiała zabrać je na oddział i uśpić do badania, podkreślę jeszcze raz, że moje dziecko miało wtedy 6miesięcy. Obecnie szukam innego lekarza

Pani doktor przeprowadziła ze mną bardzo długą i szczegółową konsultacje na temat mojego dziecka, dodatkowo wykonał Echo serca. Jest to osoba bardzo sympatyczna, bardzo troszcząca się o swoich pacjentów.

ostatnio byłam z dzieckiem w Łodzi skierowanie było od Pani doktor. Sympatyczna ,zajęła się dzieckiem w sposób profesjonalny, zleciła badania ("przegląd techniczny pacjenta") jestem bardzo zadowolona. Polecam serdecznie

jestem bardzo zadowolona. Polecam serdecznie