lekarz Marzena Wyszkowska

Ginekolog położnik, Ginekolog

Nigdy więcej!! Brak empatii... W szpitalu Pani dr udaje iż nie zna swoich pacjentek, które przyjmuje w prywatnym gabinecie... dlatego zdecydowałam się na poród w Nyskim szpitalu i wszystko było ok. Super opieka itp.

Uwazam ze Pani doktor posiada wszystkie zalety lekarza z powolania.Odpowiednia osoba w odpowiednim miejscu.Jestem bardzo zadowolona z opieki i uslug.

Polecam Panią doktor Marzenę Wyszkowską każdej kobiecie, która ceni sobie profesjonalizm, wiedzę oraz doskonałe podejście do pacjenta. Bardzo miła i uprzejma kobieta, która zawsze odpowiada na wszystkie (nawet te najdziwniejsze) pytania, dokładnie tłumaczy, poświęca czas pacjentkom, a przede wszystkim potrafi wyleczyć. Dla mnie istotny jest również fakt, że nie traktuje kobiet rzeczowo, tylko potrafi współczuć i doradzić, jak lekarz i kobieta. Nie oceniam p. Wyszkowskiej tylko na podstawie zwykłych wizyt w gabinecie, ponieważ dużo przeszłam i zawsze była przy mnie (od zagrożonej ciąży, poronienie, po bardzo poważną operację, gdzie uratowała mi życie). Polecam zarówno dziewczynom, które idą na pierwszą wizytę, kobietom w ciąży oraz każdej innej, bo warto. Pozdrawiam.

Jestem po 2 poronieniach i 2 razy trafiałam do szpitala do Prudnika - z czego jestem bardzo zadowolona. Mianowicie wtedy miałam też pierwszy kontakt z p. Wyszkowską. Jest to na pierwszy rzut oka osoba trochę niedostępna, ale po pierwszych słowach wstępnej rozmowy stwierdzam, że jest przemiłą i bardzo opiekuńczą osobą. Pomimo, że trafiłam do Prudnika ze skierowaniem od lekarza z Nysy to czułam się bardzo miło przyjęta. P. Wyszkowska w bardzo delikatny i zrozumiały sposób wytłumaczyła mi co mnie czeka podczas pobytu w szpitali i podeszła do sprawy profesjonalnie. Odpowiadała na każde moje najdziwniejsze pytania i praktycznie była na moje zawołanie. Kiedy pojawiły się jakieś wątpliwości przychodziła do mnie na sale i rozmawiała ze mną ... podczas zabiegu trzymała mnie za rękę i gładziła po buzi zanim odleciałam po znieczuleniu. Po tych wizytach w szpitalu zmieniłam swojego lekarz na dr Wyszkowską bez wahania. Na wizytę kontrolną pojechałam już do niej do prywatnego gabinetu i wtedy też była bardzo miła i w jasny sposób przedstawiła zalecenia. Fakt, że musiałam czekać w poczekalni na swoją wizytę godzinę ale warto - zdecydowanie! Podsumowując zdecydowanie polecam dr Wyszkowską (jak każdy na pewno czasami ma też gorsze dni i może być niemiła ale jej profesjonalizm skłania mnie do tego aby być jej pacjentką)

Z całego serca polecam Panią Doktor. Jest zaangażowana, nie lekceważy uczuć pacjentki, odpowiada na wszystkie pytania. Jest świetnym ginekologiem i położnikiem, w czasie wizyt w ciąży zachęca tatusia do udziału w wizycie. Jest uprzejma zarówno w prywatnym gabinecie, jak i w szpitalu. Nie bez powodu przyjeżdzają do niej kobiety aż z Nysy i Prudnika.

Swoją opinią chciałabym się podzielić z wszystkimi Paniami które zastanawiają się nad wyborem Pani Wyszkowskiej na lekarza prowadzącego ciążę jak to było w moim przypadku. W mojej ocenie patrząc na przebieg całej ciąży Pani Wyszkowska starała się być miłym człowiekiem jedynie na wizytach prywatnych oczywiście płatnych. Niestety nie mogę stwierdzić że była kompetentnym lekarzem prowadzącym. W czasie ciąży niedbale leczyła infekcję grzybiczą, wyglądało to tak że przepisywała lekarstwa, na kolejnej wizycie zapominała o infekcji i przepisanych lekarstwach, w ogóle nie przykładała wagi do tego tematu a co najgorsze nie poinformowała mnie jakie mogą być następstwa takiej infekcji, stąd też i ja nie przywiązywałam większej wagi do tej sprawy. Moje dziecko urodziło się z wrodzonym zapaleniem płuc przez tą infekcję, zostało zaszczepione w pierwszej dobie życia z zapaleniem płuc , przyjmowało kilka dni antybiotyk i przeszło prześwietlenie klatki piersiowej a więc od pierwszych dni zostało narażone jego zdrowie jeśli nie życie. Dodatkowo kilka dni przed terminem porodu miałam zgłaszać się w Prudniku na oddziale na profilaktyczne badania KTG. Zgłaszałam się zgodnie z ustaleniami Pani Wyszkowskiej, po czym okazywało się że zawsze było jej to nie na rękę, albo za wcześnie, albo za późno. Odniosłam wrażenie że Pani Wyszkowska krepuje się swoich pacjentek na Oddziale, udaje że to nie jej pacjentki i traktuje jak powietrze. Tak było za każdym razem przy badaniu KTG na oddziale. Po przyjęciu mnie na Oddział przed porodem Pani Doktor powitała mnie wyrzutami, ponieważ jeden z lekarzy przyjmujących mnie na oddział poskarżył się jej, że chciał mi przyspieszać poród (nie wiadomo z jakiej przyczyny, nie było żadnego zagrożenia ciąży) a ja chciałam zaczekać na swoją lekarz prowadzącą czyli Panią Wyszkowską. Pan Doktor się obraził i poskarżył Pani Wyszkowskiej a ta przywitała mnie niestety nie miłym uśmiechem tylko wyrzutem. I dalej było już znowu udawanie że nie jestem jej pacjentką i w ogóle mnie nie zna Dzisiaj cieszę się że urodziłam bez jej asysty, bo na szczęście była już po dyżurze. Dodam jeszcze tylko że po porodzie na wizytach oczywiście udawała że mnie nie zna, mruknęła tylko mimochodem że za 6 tygodni wizyta po porodzie (oczywiście nie mam zamiaru korzystać dalej z jej usług chociaż korciło mnie żeby porozmawiać o jej zachowaniu w cztery oczy) a przy spotkaniu po tygodniu na korytarzu szpitala już nawet nie odpowiedziała dzień dobry, już nawet nie marzę żeby zapytała jak się czuje moje dziecko. Myślę że powyższa opinia ułatwi wam wybór lekarza prowadzącego. Zdecydowanie nie polecam tej Pani.

Pierwsza wizyta u ginekologa przy infekcji - jak bardzo żałowałam. Badanie bolało, niemiło potraktowała wtedy jeszcze "dziewczynkę", miałam uraz do tych lekarzy, póki nie trafiłam na inną przemiłą panią doktor. Nie polecam.

Bardzo dobry lekarz, ma czas dla pacjentek i zawsze wszystko dokładnie tłumaczy, bardzo duża wiedza i kompetencje polecam

Pani Wyszkowska jest bardzo dobrym lekarzem umie podejść do pacjentów i wszystko na spokojnie wytłumaczyć bada dokładnie a nie na szybko i byle jak. Ja osobiście jestem bardzo zadowolona pani doktor .

Wszystkim gorąco polecam panią doktor. Miła i kompetentna kobieta. Bardzo szczegółowo przekazuje informacje na temat zdrowia pacjenta. Prowadziła moją ciążę od początku do końca, była również przy porodzie. Nie zamieniłabym jej na innego lekarza.