lekarz Marzena Żaboklicka

Psychiatra

Stwarza atmosferę, która pozwala się otworzyć, prowadzi rozmowę w taki sposób, że w momencie kiedy stawia diagnozę mam pewność, że ma rację. Nie naciąga. Lekarz z powołania, prawdziwy specjalista i dobry człowiek. Polecam.

Godna zaufania i kompetentna!Ma pozytywny wpływ na pacjęta,rozumie jego problemy.Nie wyśmiewa,nie poucza.Potrafi słuchac.Wyprowadziła mnie z ciężkiej depresji,pomogła mi stanąć na nogi i DALEJ ŻYĆ.Jest dla mnie jak siostra.Z ręką na sercu polecam tego lekarza innym pacjętom.

czy pani doktor przyjmuje prywatnie w ostrowie???? jaki koszt leczenia ???

czy pani doktor przyjmuje prywatnie w ostrowie???? jaki koszt leczenia ???

jest pani lekarką do niczego nie potrafi pani leczyc ani rozmawiac z pacjętami uważam, że powinni panią usunąć zawodu lekarza.