lekarz Marzena Żaboklicka

Psychiatra

Godna zaufania i kompetentna!Ma pozytywny wpływ na pacjęta,rozumie jego problemy.Nie wyśmiewa,nie poucza.Potrafi słuchac.Wyprowadziła mnie z ciężkiej depresji,pomogła mi stanąć na nogi i DALEJ ŻYĆ.Jest dla mnie jak siostra.Z ręką na sercu polecam tego lekarza innym pacjętom.

Mimo że z tablicy informacyjnej w Ostrzeszowie wynika że Pani doktor jest specjalistą dziecięcym ( i faktycznie sporo dzieci tam chodzi) to jednak pomaga również osobom dorosłym. Przy rejestracji przez przychodnie Panie poinformowały mnie że na każdego pacjenta pani dr przeznacza 20 mon. Ja przy pierwszej wizycie byłam ponad 40 min.

jest pani lekarką do niczego nie potrafi pani leczyc ani rozmawiac z pacjętami uważam, że powinni panią usunąć zawodu lekarza.

Teraz czuję sie dobrze, przed leczeniem miałem wrazenie jakiegoś koszmaru. Pierwsza wizyta była bradzo trudna, to była ostatnia deska ratunku, bo wszyscy zawiedli. Mama zaproponowała psychitrę, ja stwierdziłem, ze nie jestem chory psychicznie. Zbyt długo zwlekałem, a okazało sie, ze była to najwspalnialsza wizyta u lekarzy. Mam wrazenie, ze nie leki pomogły, bo juz po wizycie czułem sie wazniejszy, zauważony i nastrój mi sie poprawił, leki oczywiscie dopełniły reszty. Kocham mame za podpowiedź.