lekarz Marzena Żak-Najdowska

Psychiatra

Nie polecam kontaktu z tą Panią , leczę się u psychiatrów już ponad 20 lat , ostatnio trafiłem do tej Pani , wysłuchała i była nawet miła , po wyjściu z gabinetu poprosiłem o ksero mojej dokumentacji medycznej, i ze zdziwieniem stwierdziłem , że wpisała mi , że jestem roszczeniowy, udaję i próbuję wyłudzić receptę. Niech każdy oceni czy warto się leczyć u takich lekarzy

Nie polecam kontaktu z tą panią. Jaka jest prawdziwa opinia na temat tego "specjalisty" myślę że każdy wie.

NAJLEPSZY SPECJALISTA BARDZO DOBRY KONTAKT PRZYJEMNA MIŁA SZYBKO MOŻNA ZAUFAĆ PANI DOKTOR BO WIDAĆ ŻE CHCE POMAGAĆ PACJENTOWI W 100% TRAFIONA DIAGNOZA W MOIM PRZYPADKU LECZE SIĘ U PANI DOKTOR OD 2017 ROKU I POMOGŁA MI BARDZO SZYBKO WYJŚĆ NA PROSTĄ - DZIĘKI PANI DOKTOR CZŁOWIEK NIE WSTYDZI SIĘ ŻE CHODZI DO PSYCHIATRY -NAPRAWDE INNI POWINNI SIĘ UCZYĆ OD PANI FACHOWOŚCI -POZDRAWIAM PANIĄ DOKTOR

Dobry specjalista, zawsze bardzo miła i uśmiechnięta potrafi dobrze zdiagnozować pacjenta , nie każdy lekarz to potrafi . Moim zdaniem najlepsza pani dr. Inni lekarze powinni się od niej uczyć naprawdę wielki szacunek 💗💖❤💕

Pani doktor jest wyjątkowo kompetentnym i ze wszech miar oddanym lekarzem dla dobra pacjenta. Trafna diagnoza i skuteczne leczenie nie są cechami powszechnymi wśród lekarzy. Jednak dla pani doktor właściwe diagnozowanie choroby i zastosowane skutecznego leczenia jest priorytetem. Do tego miła, uśmiechnięta i przyjaźnie nastawiona do pacjenta. Takie cechy dla innych medyków to szczyt możliwości, a których często nie są w stanie osiągnąć. Dla pani doktor Marzeny Żak-Najdowskiej bycie miłą i uprzejmą to standard. Widać, że lubi swoją pracę i jest lekarzem z powołania. Gdyby inni byli tak serdeczni, wszystkim nam chorowałoby się łatwiej.

Pani doktor zawsze jest miła jest cierpliwa idealna na lekarza którym jest zawsze znajdzie czas dla pacjenta serdecznie polecam.

Jeśli jest to ta lekarka u której dziśiaj byłam to była to bardzo udana wizyta.Spokojna,kochana,wysłuchała wszystkiego co leżało mi na wątrobie,bez krytyki ,bez oceny,dało mi to dużo do myślenia.Bez pośpiechu poświęciła tyle czasu ile potrzeba.Polecam dla wszystkich zagubionych i zranionych dusz.

Bardzo dobry lekarz dziękuje pani doktor dzięki pani wyszedłem z choroby moge normalnie funkcjonować.

Świetny specjalista, kompetentna, sympatyczna, kiedy trzeba to powie, co myśli, a kiedy trzeba - doda otuchy. Wzbudza zaufanie. I naprawdę potrafi wyleczyć, widać, że nie daje leków na chybił-trafił, ale naprawdę zna się na rzeczy.

Bardzo dobry lekarz, poświęciła mi dużo czasu, z choroby pomogła wyleczyć. Świetna opieka, koszt leczenia mały, serdecznie polecam.

Bardzo dobry lekarz, poświęciła mi dużo czasu, z choroby pomogła wyleczyć.
Świetna opieka, koszt leczenia mały, serdecznie polecam.